Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам проблем с 2(Wow & Lol) игри съмнението ми е че може да буде поради 1 и съща причина. Който знае какво да правя моля да помогне. Проблемът ми е с WoW e следният "cannot stream required archive data. please check the network connection" за съжеление немога да прикача фаил. Не разбирам зашто ми дава грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам проблем с 2(Wow & Lol) игри съмнението ми е че може да буде поради 1 и съща причина. Който знае какво да правя моля да помогне. Проблемът ми е с WoW e следният "cannot stream required archive data. please check the network connection" за съжеление немога да прикача фаил. Не разбирам зашто ми дава грешка

Рестарт рутер , компютър и виж пача на Wow-а ти например може да бъде 3.5.5 , а ти да искаш да играеш с Realmlist 4.3.4. :О.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестарт рутер , компютър и виж пача на Wow-а ти например може да бъде 3.5.5 , а ти да искаш да играеш с Realmlist 4.3.4. :О

Пробвах и двете нества.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си Wowa и връзката с интернет незнам иначе.

Какво ли не опитах защитната стена гасих, стартирах хато админ, интернет настройки. Нищо не помага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли не опитах защитната стена гасих, стартирах хато админ, интернет настройки. Нищо не помага

Мне защитна стена и т.н. не са фактор в тези игри те тръгват или не тръгват аз също съм цъкал на времето WoW и ме съмнява че ти от пачването ако не знаеш изтегли си направо пачната има 2.4.3 , 3.3.5 , 4.3.4 версий просто слагаш реалма и почваш да разцъкваш с паладина :D извън шегата ако не си го направил това го направи в противен случай както са казали по горе си виж връзката в интернет , въпреки че ме съмнява да ти го показва от това аз съм играл с най-слабият нет и просто играта работи по-бавно но не и този проблем ако не стане трий папката Cache , Errors и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне защитна стена и т.н. не са фактор в тези игри те тръгват или не тръгват аз също съм цъкал на времето WoW и ме съмнява че ти от пачването ако не знаеш изтегли си направо пачната има 2.4.3 , 3.3.5 , 4.3.4 версий просто слагаш реалма и почваш да разцъкваш с паладина :D извън шегата ако не си го направил това го направи в противен случай както са казали по горе си виж връзката в интернет , въпреки че ме съмнява да ти го показва от това аз съм играл с най-слабият нет и просто играта работи по-бавно но не и този проблем ако не стане трий папката Cache , Errors и т.н. 

Пуснах ги и двете игри, за WoW преинсталирах играта и стана, а LoL пуснах я през тернет експлорер и стана. Инач мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      Наскоро реших да добавя малко RAM, тъй като започна да не ми достига. 
      Тъжното, е че сегашната ми RAM е 2х4GB - 1333... Още по-тъжното, е че нова 1333 е по скъпа от DDR4 памети... 
      Може би и точно с тази цел, да надградиш мащабно. И като гледам, май така ще стане. Реших да оправя проблема с дъното, само че от там се оказва, че процесора ми е втора генерация, а дъното, на което съм се спрял е осма. 
      Както си правих някакви дребни кръчмарски сметки, така кошницата набъбна доста рязко. Първоначалната идея бе, да засиля малко RAM паметта, след което за взема бюджетната GTX1050TI и проблема с гърлото да е решен...
      Сегашната карта е GTX560 1GB, което ме учудва, че издържа 7 години и подкара доста хитови заглавия на Medium детайли и през 2017 г. 
      Компютъра като цяло ми трябва за WoW. Играта определено не е от най-тежките, но при райд, се налага да намалям значително детайлите. Не стига, че графиката е доста дървена за 2013+ г., ами да я намалям допълнително, не е кеф.
      Понякога се залъгвам като излезе нова игра тип Hitman, CoD, Assassin Creed и т.н. Но като цяло ги играя за 2-3 дни, след което заминават в кофата. Точно затова се надявам, че видео картата, към която съм се спрял, е правилното решение.
      Съответно моля за съвет или мнение, към компонентите, на които съм се спрял:
      Процесор: Intel Core i7-8700K Coffee Lake 6-Core 3.7 GHz (4.7 GHz Turbo) LGA 1151 (300 Series)
      Дъно: ASUS ROG Strix Z370-E Gaming LGA 1151 (300 Series)
      Вентилатор: Cooler Master V8 GTS
      RAM: G.SKILL TridentZ RGB Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200 (PC4 25600)
      Видео: ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING

Процесора има едно сигурно, роб съм на марките и определено Intel е моята. Това над което се чудех, е дали да е 3.6 или 4.2, но разликата не е кой знае колко голяма и се спрях на малко по-големия.
      Дъното е ясно, ASUS или смърт! Идеята да се набия със 100+ повече пари, за подобно дъно идва изцяло от RGB подсветката, тъй като почти цялата периферия ми е RGB на Razzer... А и луд на шарено се радва и имам прекрасна кутия с изцяло стъклен капак.
      Вентилатора на процесора е на принципа на шаренията, но главната причина да заложа на смяната на стоковото охлаждане, е че при WoW в момента, вентилатора ми иска да полети в космоса и шума в стаята е като на сървърно помещение. Може би при 8 генерация ще е в пъти по-различно, но все пак...
      RAM... Искаше ми се да напъна бюджета за 3600, но разликата е много голяма, затова мисля на първо четене да сложа 2х8 на 3200, пък ако издъхне след време да добавя още 2.  
      Видеото отново робува на ASUS ROG, много ми се искаше да мога да напъна още малко бюджета и да стигне за GTX1060, но на този етап отпада като вариант. 

За съжаление, освен да дам безсмислени пари за стара RAM и на първо време да надградя само видео картата, няма друг начин за закупуване на компоненти поетапно. Единствения вариант е да накупя нещата и да оставя старата карта, докато се престраша за 1060, което си е чисто престъпление спрямо конфигурацията...

Благодаря предварително за съветите и градивната критика, надявам се да не съм ви отегчил с размисли на глас
      Поздрави! 
    • от ivan11345
      Здавейте! Имам въпрос към играчите на лига а и не само. та въпроса ми е когато влезна та поискам пбе акаунт ми излиза гршка номер 500. Та бих искал да знам дали има начин да се оправи или дали някой би ми услужил с 1 в пбето.
    • от Dobromir122
      Здравейте бих искал да ми дадете някакъв съвет.
      Мисля да си сглобявам компютър който ще е предвиден за CS:GO и League of Legends. За CS-а искам поне 60-80 fps на максимални настройки и 1080p, а LoL с 150-190,200 на максимални настройки и 1080p
      Бюджета ми е около 280-300 лв вие ми кажете части, а аз ще ги потърся и ще ги купя ВТОРА РЪКА !!!
      Благодаря предварително!!!
    • от Pythongrammer
      Здравейте от няколко месеца разцъквам в близард и ми беше интересно да пусна една тема тук и да ви попитам дали има хора (специално тук няма значение модове и т.н) които я разцъкват ? било то пиратка или retail . Имате ли някакво мнение за Легион която ще излиза 30 August. Общо взето може да коментираме много неща, било то дали играта умира с тези expansions или просто някакво мнение
    • от z-rock
      Здравейте, направих една програмка за Андроид 
      и искам да е споделя с вас.
      (Напълно безплатна и без реклами e ) !!!
      Summoner Tracker for LoL
      С нея можете да следите кога противника има готов / зареден summoner spell (магия ). Когато противника има готова магия ще чуете глас от програмката който ще ви извести :
      " Противника има "х" - магия , заредена ! "
      ПП : ще се радвам за предложения и съвети с какво мога да е подобра .

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.