Премини към съдържанието
hoksa

търся драйвери за вградена аудио карта на дъно HP dc7600 convertible minitower

Препоръчан отговор

Не мога да намеря драйвери за аудио карта на дъно HP  dc7600 convertible minitower, 

Аудио картата ми е вградена, гледах в сайта но не стана
в характеристиките на дъното моделът е такъв Integrated High Definition audio with Realtek 2 channel ALC260 codec
ако някой знае откъде да изтегля драйвер с който да ми тръгне звука, ще съм благодарен ако ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря драйвери за аудио карта на дъно HP  dc7600 convertible minitower, 

Аудио картата ми е вградена, гледах в сайта но не стана

в характеристиките на дъното моделът е такъв Integrated High Definition audio with Realtek 2 channel ALC260 codec

ако някой знае откъде да изтегля драйвер с който да ми тръгне звука, ще съм благодарен ако ми помогне :)

Тук http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/public/psi/swdHome/?cc=bg&cc=bg&lang=en&lang=bg&sp4ts.oid=472278&ac.admitted=1386860924582.876444892.199480143

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нямаше ли една програма за автоматично намиране на драйвери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колев не стана с това дет ми прати...

Тогава опитайте с  DriverPack Solution

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо му е на автора на темата програма за търсене на драйвери ???? Щото го мързи да погледне насам натам ли ???? За тази звукова карта има драйвери ( доказано работещи ) дори тук в сайта .

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1292

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.