Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте значи днес пуснах скайп и след около 10-15с. скайп започна да работи много бавно.Извършвам действие и го изпълнява след около 5-10с. и от време на време ми изписва , че скайп не отговаря.Интересното е ,че когато се впиша скайп работи добре и след няколко секунди става неизползваемо бавен. Компютъра не се натоварва и работи добре само скайпа е бавен. Преинсталирах го и никакъв резултат.Изтрих папката от AppData и пак не стана.Вече нямам идеи моля помогнете.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте значи днес пуснах скайп и след около 10-15с. скайп започна да работи много бавно.Извършвам действие и го изпълнява след около 5-10с. и от време на време ми изписва , че скайп не отговаря.Интересното е ,че когато се впиша скайп работи добре и след няколко секунди става неизползваемо бавен. Компютъра не се натоварва и работи добре само скайпа е бавен. Преинсталирах го и никакъв резултат.Изтрих папката от AppData и пак не стана.Вече нямам идеи моля помогнете.Публикувано изображение

Опитайте с друга версия на програмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте с друга версия на програмата.

Може ли да ми предложиш някой сайт където мога да намеря по стара версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://oldapps.com примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 4.2 и нямам проблеми http://www.computers-bg.net/skype/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.