Премини към съдържанието
JaB4i

HTC One mini или HTC One X ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Харесала съм си тези двата модела и искам да си купя някой от тях. Нямам възможност за по-скъпия - HTC One, и за това гледам мини варианта. Та исках да ви питам за по-компетентно мнение относно камерата на телефоните. На кой от двата модела е по-добра? Защото това е, което ще използвам най-много и искам наистина снимките да са с хубаво качество. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Харесала съм си тези двата модела и искам да си купя някой от тях. Нямам възможност за по-скъпия - HTC One, и за това гледам мини варианта. Та исках да ви питам за по-компетентно мнение относно камерата на телефоните. На кой от двата модела е по-добра? Защото това е, което ще използвам най-много и искам наистина снимките да са с хубаво качество. Благодаря ви предварително.

HTC One X щом е за снимки бих казал аз. :)

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тези коментари, че се появява някакво жълто петно на камерата на One X след време дали са верни? Това ме притеснява много.. на Минито пък пишат, че панела много лесно се чупи... не знам какво да правя, моля ви помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.