Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следният проблем с LG 32LM620S 3D : 

Използвам външен твърд диск 1TB Western Digittal My Passport Ultra . При възпроизвеждане на едни и същи филми, плеъра един път ги разпознава и отваря, а  друг път не.

Други филми ги разпознава , отваря ги и дотам - картината забива и нищо не действа - с дистанционното не мога да задам никакви команди освен  изключване на телевизора и дори тогава се бави 30 - 60 секунди. Същите филми безпроблемно се отварят на другият ни телевизор LG 32LN 5400 LED . - значи не е от файловете.

Някакви идеи ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Същите филми безпроблемно се отварят на другият ни телевизор LG 32LN 5400 LED . - значи не е от файловете.

Някакви идеи ? ...

1.Сам си направете извода колко е читав плеъра на въпросния телевизор!

2Идеята ми е да ползвате PC>HDMI>TV -за безпроблемно възпроизвеждане!!! За друго....нямам идея.Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Сам си направете извода колко е читав плеъра на въпросния телевизор!

2Идеята ми е да ползвате PC>HDMI>TV -за безпроблемно възпроизвеждане!!! За друго....нямам идея.Успех!

Благодара за идеята, така и правя , но целта ми не е да гледам филми от PC затова си и купих телевизор с USB .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодара за идеята, така и правя , но целта ми не е да гледам филми от PC затова си и купих телевизор с USB .

E хубава ти е целта,но...Ще си имаш проблеми така...

Вече си го разбрал де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E хубава ти е целта,но...Ще си имаш проблеми така...

Вече си го разбрал де :)

Надявам се някой да помогне със съвет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се някой да помогне със съвет !

Може да си изградиш DLNA сървър,но пак проблеми!Wi-Fi и прочее също!Остава може би  най-удачния вариант в случая-да ползваш външен плеър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да пробваш с такъв кабел - може пък тока да не му стига :( но пък ТВ явно няма 2 бр юсб :(

Все пак ако имаш възможност да пробваш с друг кабел - надявам се че не използваш удължители .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да пробваш с такъв кабел - може пък тока да не му стига :( но пък ТВ явно няма 2 бр юсб :(

Все пак ако имаш възможност да пробваш с друг кабел - надявам се че не използваш удължители .

има 2 usb входа ,свързвам външния диск направо с usb , и интересното е ,че един и същ файл веднъж се отваря и тръгва а друг път или въобще не се отваря или се отваря началната картина и забива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
milkras, на 13 Дек 2013 - 7:28 PM, написа:

има 2 usb входа ,свързвам външния диск направо с usb , и интересното е ,че един и същ файл веднъж се отваря и тръгва а друг път или въобще не се отваря или се отваря началната картина и забива

Проблема се оправи и то много лесно - изтеглихме от интернет нов софтуер на флашка , след това я включихме към телевизора зададохме -  обнови софтуера и след малко проблема вече не съществуваше - всички сериали ,които не тръгваха сега се отварят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.