Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам един стар компютър, който искам да упгрейдна така да се каже и да го дам на роднини(нещо като подарък).

Бюджета е към 150лв.

Дъното е на Асрок -n68c-gs FX.Сегашния процесор е семпрон 3000+.Имам 2 модула ддр3 по 2гб и HD5450 1ГБ версия.Очаквам вашите предложения

Процесора може би ще е този AMD Athlon™ II X2 270

Редактирано от NextGen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FX-4100 - 110 лв. + FSP350-60APN - 35 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам вече бюджет от 300лв.

Какво мислите?

GB F2A88XM-DS2
Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black
CORSAIR VS450 450W ATX EU Version

Обща стойност - 306.02 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роднините ви за какво ще ползват компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роднините ви за какво ще ползват компютъра?

Сърфиране,филми,някоя игра(имат син :) )

GB F2A88XM-HD3

Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

CORSAIR VS450 450W ATX EU Version

Обща стойност - 312.68 лв. с ДДС

Te ще го поръчат, а аз ще го сглобя когато им ходя на гости.

Какво трябва да попълнат тук за да излезе най-евтина доставката до град Карлово:

Адрес за доставка:

Куриерска фирма:

Опции при доставката:

Данни за фактура:

Искам да попитам как да процидирам при сглобяването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сърфиране,филми,някоя игра(имат син :) )

GB F2A88XM-HD3Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX BlackCORSAIR VS450 450W ATX EU VersionОбща стойност - 312.68 лв. с ДДС

Te ще го поръчат, а аз ще го сглобя когато им ходя на гости.

Какво трябва да попълнат тук за да излезе най-евтина доставката до град Карлово:

Адрес за доставка: Куриерска фирма: Опции при доставката: Данни за фактура:

Искам да попитам как да процидирам при сглобяването.

Аз лично искам да ми доставят пратката в най-близкият до мен офис на спедиторската фирма.После,при възможност,отивам да си го взема.Офисът е на по-малко от километър,аз отивам с колата.По принцип така е по-евтино,цената на горивото си не я калкулирам.Но поне съм спокоен,че няма да дойдат на вратата ми,като ме няма у дома.Работят със Спийди и Еконт.Така че,просто да проверят кой офис им е най-наблизо.

За сглобяването,защо не погледнеш в YouTube, има нагледни клипчета как се прави.

След това ще трябва да преинсталираш.Така че,приготви си някоя флашка надлежно подготвена,или пък диск.С флашката е по-лесно,пък и можеш да си запишеш там разните драйвери и програми за първа необходимост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това захранване не ми вдъхва никакво доверие и не бих го купил за познат. Използват се нискокачествени кондензатори CapXon,  което е предпоставка за проблеми в бъдеще. Не знам защо много хора тук го слагат в сметките си. Сигурно заради цената и марката Corsair. Ако греша, нека някой ме поправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 19W видеокарта е много над необходимото иначе си прав че е свръх-бюджетно и не особено евтино. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Корсар не е чак толкова зле, а и на тази цена почти няма конкуренция, но е вярно, че кондензаторите са кофти. Въпреки това не е чак за оплюване и анатемосване. И без бронзов сертификат пак стига 80% ефективност. Друг добър вариант в случая е и ANTEC VP350P, при него обаче доста кофти момент е липсата на MOV, ама в тоя клас все ще има компромиси с нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е при мен.Една от 24те пластинки липсва(кабела захранващ дънто).Въобще няма жичка към нея и дупчицата е празна.Близо до нея има пластинка с две жички.Не съм го пробвал за да не стане някой фал.Какво да правя?Проблем ли е да работи без нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, нищо му няма. Доста от производителите вече не го слагат тоя пин, спестяват -5V, понеже не се ползва в съвременния хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.