Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, реших се аз да закупя нов фритюрник, обаче не знам , какво да гледам, кои са максимално най- качествените и т.н. Разбира се порових се из интернет, и намерих към 5,6 неща които  са най-важни при покупката на уреда. Не мисля да ги споменавам, но все пак не мога да се реша и затова пиша темата... Та бюджетът ми е около 100лв. и търся нещо средно, не професионално, а нещо от среден клас. Гледам марките Филипс, Тефал и Делонги са водещи (поне с това впечатление останах от прочетените постове). Та, какво предлагате ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си купувай такава болест. Прочети малко колко е вреден и тогава купувай. Без значение каква мазнина се ползва, не си прави експерименти със здравето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва уреда? За лично ползване или "бизнес". Един мой колега има малко заведение(барче).Гледам, че ползва фритюрник Sapir. Най-обикновен, без всякакви "гевезелъци" по него. Имат две години гаранция - не се харчи, ако няма нужда. http://sapirshop.com/фритюрници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам taurus 3литра.има го на промоция в технополиса за 65лв.Плюса който мога да ти кажа е,че се разглобява от до и се почиства много лесно,даже и в съдомиалната."ламарините" му се отделят от нагреватела и електрониката.Няма нищо общо с ония пластмасови "кофи"

п.п. не ти давам директен линк,защото не знам как да го тагна

Редактирано от tbmtbm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам taurus 3литра.има го на промоция в технополиса за 65лв.Плюса който мога да ти кажа е,че се разглобява от до и се почиства много лесно,даже и в съдомиалната."ламарините" му се отделят от нагреватела и електрониката.Няма нищо общо с ония пластмасови "кофи"

п.п. не ти давам директен линк,защото не знам как да го тагна

Ами вчера си купих мисля че, точно същия уред, на taurus е и е 65лв. Обаче, искам друго да питам, понеже уредът е как да кажа ламарините му са такива алуминиеви, а знам че по принцип тенджери от такъв материал почерняват когато са изложени на директен огън и/или висока температура, та дали ще се случи това и с фритюрника ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tefal ACTIFRY

Имам два такива фритюрника и ги ползвам близо 5 години. Доволен съм, защото мога да приготвям доста неща и много често БЕЗ никаква мазнина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.