Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stunning

sumsung galaxy gti 1890 s3 mini

Препоръчан отговор

Здравейте,

ако някой знае,моля за помощ- как да си прикача мелодия към даден тел. абонат?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта контакта ,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Влизаш в Указател ,кликаш върху контакта ,3та опция е Тон позвъняване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта контакта ,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Влизаш в Указател ,кликаш върху контакта ,3та опция е Тон позвъняване!

извини ме, но като кликна върху контакта,започва да набира номера за звънене...нямам опция само тон позваняване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извини ме, но като кликна върху контакта,започва да набира номера за звънене...нямам опция само тон позваняване...

Влизаш първо в Указател===след това на името ,чийто тон искаш да промениш ====3 опция е тон на позвъняване,кликваш върху нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш първо в Указател===след това на името ,чийто тон искаш да промениш ====3 опция е тон на позвъняване,кликваш върху нея!

...с риск да ме вземете за абсолютно невежа, ще отбележа, че просто няма 3-та опция...(къде ли не рових!) и при настройки се задава тон за звънене на устройството...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...с риск да ме вземете за абсолютно невежа, ще отбележа, че просто няма 3-та опция...(къде ли не рових!) и при настройки се задава тон за звънене на устройството...

Така пак повтарям контакта,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Кликваш на Указател избираш контакта 3та опция е Тон позвъняване по подразбиране кликваш на стрелкичката!  Извинявам се за качеството!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така пак повтарям контакта,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Кликваш на Указател избираш контакта 3та опция е Тон позвъняване по подразбиране кликваш на стрелкичката!  Извинявам се за качеството!

Публикувано изображение

o

Публикувано изображение

отлично те рабирам, обаче нямам такива опции

моите са до видео разговор, и нямам това,което си ми пратил

вероятно в настройките нещо,но и там не намерих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

o

отлично те рабирам, обаче нямам такива опции

моите са до видео разговор, и нямам това,което си ми пратил

вероятно в настройките нещо,но и там не намерих

Колега,контакта ти е в картата за това нямаш повече опции,прехвърли го в телефона!Моите в картата също са до видеоразговор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,контакта ти е в картата за това нямаш повече опции,прехвърли го в телефона!Моите в картата също са до видеоразговор!

...абсолютно си прав, ама кой да се сети! Благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.