Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

ако някой знае,моля за помощ- как да си прикача мелодия към даден тел. абонат?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта контакта ,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Влизаш в Указател ,кликаш върху контакта ,3та опция е Тон позвъняване!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта контакта ,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Влизаш в Указател ,кликаш върху контакта ,3та опция е Тон позвъняване!

извини ме, но като кликна върху контакта,започва да набира номера за звънене...нямам опция само тон позваняване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извини ме, но като кликна върху контакта,започва да набира номера за звънене...нямам опция само тон позваняване...

Влизаш първо в Указател===след това на името ,чийто тон искаш да промениш ====3 опция е тон на позвъняване,кликваш върху нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш първо в Указател===след това на името ,чийто тон искаш да промениш ====3 опция е тон на позвъняване,кликваш върху нея!

...с риск да ме вземете за абсолютно невежа, ще отбележа, че просто няма 3-та опция...(къде ли не рових!) и при настройки се задава тон за звънене на устройството...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...с риск да ме вземете за абсолютно невежа, ще отбележа, че просто няма 3-та опция...(къде ли не рових!) и при настройки се задава тон за звънене на устройството...

Така пак повтарям контакта,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Кликваш на Указател избираш контакта 3та опция е Тон позвъняване по подразбиране кликваш на стрелкичката!  Извинявам се за качеството!

Публикувано изображение

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така пак повтарям контакта,на който ще променяш тона трябва да е запаметен в паметта на телефона!Кликваш на Указател избираш контакта 3та опция е Тон позвъняване по подразбиране кликваш на стрелкичката!  Извинявам се за качеството!

Публикувано изображение

o

Публикувано изображение

отлично те рабирам, обаче нямам такива опции

моите са до видео разговор, и нямам това,което си ми пратил

вероятно в настройките нещо,но и там не намерих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

o

отлично те рабирам, обаче нямам такива опции

моите са до видео разговор, и нямам това,което си ми пратил

вероятно в настройките нещо,но и там не намерих

Колега,контакта ти е в картата за това нямаш повече опции,прехвърли го в телефона!Моите в картата също са до видеоразговор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,контакта ти е в картата за това нямаш повече опции,прехвърли го в телефона!Моите в картата също са до видеоразговор!

...абсолютно си прав, ама кой да се сети! Благодарско!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.