Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Имам проблеми с моят скъп телефон. Изтървах го, стъклото му не е счупено, но за сметка на това дисплеят му като цяло е скапан и му трябва нов. Можете ли да ми споделите някакви мнения, относно това дали ще успея да намеря начин за ремонт за по-малко от 300 лева, които ми искат в сервиза на Samsung. Благодаря Ви много за съветите, приемам и градивна критика ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, добре дошла! :)

Вижте обявите за услуги в продавалник. Но ако не е проблем, да ни изясните по-добре, какво имате предвид под:

Изтървах го, стъклото му не е счупено, но за сметка на това дисплеят му като цяло е скапан и му трябва нов

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, 

Имам проблеми с моят скъп телефон. Изтървах го, стъклото му не е счупено, но за сметка на това дисплеят му като цяло е скапан и му трябва нов. Можете ли да ми споделите някакви мнения, относно това дали ще успея да намеря начин за ремонт за по-малко от 300 лева, които ми искат в сервиза на Samsung. Благодаря Ви много за съветите, приемам и градивна критика ;)

Едва ли ще намерите дисплей на по- ниска цена за този модел. А и не забравяйте, че ще трябва да заплатите и за труда, ако не е включен към цената на дисплея.Друго няма за критикуване. Този ви проблем не е малък, та и критики да Ви отправяме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, добре дошла! :)

Вижте обявите за услуги в продавалник. Но ако не е проблем, да ни изясните по-добре, какво имате предвид под

Благодаря за съвета, ще разгледам. Имам предвид следното: телефона има звук, вибрация, но не и картина .. В началото още като го вдигнах от земята беше в някакви нюанси синьо и лилаво .. дисплея по никакъв начин не реагираше на докосване, след което няколко чада по-късно стана просто черен екран. Няма външни наранявания, не е счупено самото стъкло. От сервиза на Samsung казаха, цитирам "Проблема е-счупен дисплей, ремонта ще ви струва 279 лева" . Това е по-подробната информация, която мога да дам .. и очаквам отново Вашите отговори :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, телефона ако е още в гаранция, ремонта на друго място ще доведе до прекратяване на гаранционната поддръжка. Там(в сервиза на Самсунг) като занесохте телефона, всичко ли им казахте, както тук, или те сами успяха да установят, че е изпускан апарата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, телефона ако е още в гаранция, ремонта на друго място ще доведе до прекратяване на гаранционната поддръжка. Там(в сервиза на Самсунг) като занесохте телефона, всичко ли им казахте, както тук, или те сами успяха да установят, че е изпускан апарата?

Телефона го взех от м-тел. Все още е в гаранция, съответно от там ме препратиха в сервиза на Samsung, където ако гаранцията покрива ремонта всичко ще е ок. Естествено спестих информацията, че изпуснах телефона, просто казах че отказа. Не знам дали това беше най-правилното, което трябваше да направя, но ми се струваше нелогично да обясня защо точно е в такова състояние. Явно сами са установили, че не може туко така да се счупи дисплея .. каквото и да означава това. Принципно изобщо не ми пука,че ще се прекрати гаранционната поддръжка, тъй като ремонта който покрива гаранцията е за някакви леки щети, които мога да си заплатя на по-късен етап, ако отново му се случи нещо. Тъй като от сервиза се свързаха с мен по телефона, не са ми давали точни обяснения защо гаранцията не покрива ремонта, но предполагам че са се досетили, че явно е изпускан. Имах някакви минимални надежди, че поне като не му е спраскан екрана и няма никакви външни следи от наранявания може и да мине номера.. но явно няма да стане .. Очаквам отново Вашия скорошен отговор :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакването да се мине на по-поносима цена е реалистично, но не е лесно постижимо. :(  Просто потърсете където Ви посъветвах и на други места в мрежата, но преди да предприемете действие, се уверете че отсреща не е някакъв измамник, или че обявената цена е актуална, също и какво е включено в цената. Да не излезе все пак, че сумата в официалният сервиз е по-ниска, отколкото извън него.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакването да се мине на по-поносима цена е реалистично, но не е лесно постижимо. :(  Просто потърсете където Ви посъветвах и на други места в мрежата, но преди да предприемете действие, се уверете че отсреща не е някакъв измамник, или че обявената цена е актуална, също и какво е включено в цената. Да не излезе все пак, че сумата в официалният сервиз е по-ниска, отколкото извън него.

Много Ви благодаря за съвета, започвам от днес :) Желая Ви хубав ден :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.