Премини към съдържанието
Anne

Инфекция ли е?

Препоръчан отговор

От снощи на лявото око (кривогледа съм, със него виждам, но не гледам) нещо не ми е добре, все  имам чувството, че имам чуждо тяло в него, все лекичко крайчеца му усещам така, все едно залепва. Нещо ме болят очите, но лявото особено ме дразни, леко ме сърби и искам да го почеса, да го жуля. Главата отзад също ме боли. :(  Нашите са заети с проблеми, изнервени са, че и утре ще работят и не ми обръщат внимание, а аз съм притеснена да нямам инфекция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш, споко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи на лявото око (кривогледа съм, със него виждам, но не гледам) нещо не ми е добре, все  имам чувството, че имам чуждо тяло в него, все лекичко крайчеца му усещам така, все едно залепва. Нещо ме болят очите, но лявото особено ме дразни, леко ме сърби и искам да го почеса, да го жуля. Главата отзад също ме боли. :(  Нашите са заети с проблеми, изнервени са, че и утре ще работят и не ми обръщат внимание, а аз съм притеснена да нямам инфекция.

И за каква инфекция се съмняваш? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за каква инфекция се съмняваш? :rolleyes:

На очите сигурно, ма не мисля че и има нещо... Отново си въобразява....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Online лекарите в действие! Сърби ме от дясно лявата буза на г*за, инфекция ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Online лекарите в действие! Сърби ме от дясно лявата буза на г*за, инфекция ли е?

Не съм лекар, ама щи кажа: Който си ляга със сърбящ гъз, се буди с миризлив пръст :P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.