Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Anne

Инфекция ли е?

Препоръчан отговор

От снощи на лявото око (кривогледа съм, със него виждам, но не гледам) нещо не ми е добре, все  имам чувството, че имам чуждо тяло в него, все лекичко крайчеца му усещам така, все едно залепва. Нещо ме болят очите, но лявото особено ме дразни, леко ме сърби и искам да го почеса, да го жуля. Главата отзад също ме боли. :(  Нашите са заети с проблеми, изнервени са, че и утре ще работят и не ми обръщат внимание, а аз съм притеснена да нямам инфекция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш, споко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи на лявото око (кривогледа съм, със него виждам, но не гледам) нещо не ми е добре, все  имам чувството, че имам чуждо тяло в него, все лекичко крайчеца му усещам така, все едно залепва. Нещо ме болят очите, но лявото особено ме дразни, леко ме сърби и искам да го почеса, да го жуля. Главата отзад също ме боли. :(  Нашите са заети с проблеми, изнервени са, че и утре ще работят и не ми обръщат внимание, а аз съм притеснена да нямам инфекция.

И за каква инфекция се съмняваш? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за каква инфекция се съмняваш? :rolleyes:

На очите сигурно, ма не мисля че и има нещо... Отново си въобразява....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Online лекарите в действие! Сърби ме от дясно лявата буза на г*за, инфекция ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Online лекарите в действие! Сърби ме от дясно лявата буза на г*за, инфекция ли е?

Не съм лекар, ама щи кажа: Който си ляга със сърбящ гъз, се буди с миризлив пръст :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.