Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с моя HTC Desire X, а той е следният:Вкарвам си кабела към компютър, после към HTC-то телефона започва да се зарежда, но не ми отваря изобщо паметта на телефона или на СД картата, даже не го отразява на компютъра като включено устройства..... Моля ако някой може да ми даде инфо по въпроса или да ми каже как да го оправя. Ще съм много благодарен ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с моя HTC Desire X, а той е следният:Вкарвам си кабела към компютър, после към HTC-то телефона започва да се зарежда, но не ми отваря изобщо паметта на телефона или на СД картата, даже не го отразява на компютъра като включено устройства..... Моля ако някой може да ми даде инфо по въпроса или да ми каже как да го оправя. Ще съм много благодарен ! 

Трябва да ви се появи екран какво действие да направите при вкарания кабел: зареждане, USB, зареждане и USB, синхронизация

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато включите телефона към USB порта, просто изберете опцията за синхронизация на устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това не излиза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това не излиза :)

А драйвер за телефона инсталиран ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж от меню-сетингс-конект то РС -дефаулт конекшън тайп -USB thethering

и долното поле е чекнато

макар че аз свикнах да си прехвърлям файлове през дропбокс и кабела не го ползвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е какво има във сетингс?

Много интересно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това connect to PC го нямам като меню в телефона 

Как да няма, да не би телефона да е реплика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона определено не е реплика :)Самолетен режимWi - FiBluetoothМобилна Връзка за данниПерсонализиранеАкаунти и синхронизацияМестоположениеСигурностДостъпностРезервни копия и повторно зарежданеДисплей и бутониЗвукПовикванеПаметПриложенияЗахранванеЕзик и клавиатураДата и часОпции на разработчикаЗаТова е всяко едно меню в Настройките поотделно :)

Редактирано от Plamen Stoqnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от втория линк посочвай със курсора оцветените думи във текста за да се сменят картинките

надписите на менюто може да са на български -но иконата  трябва да е същата

чак след като настроиш телефона ще свържеш кабела 

ако няма драйвер при мене седмицата сама ги търси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем. На мен също не ми се появява това "Connect to PC". Ако си открил решение на проблема, моля пиши ми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем. На мен също не ми се появява това "Connect to PC". Ако си открил решение на проблема, моля пиши ми.

Трябва ти нов телефон :D :D :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.