Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги.Преди малко видях, една реклама на виваком за плейстейшън 3 , въпроса ми е мога ли да я взема, с договор за 2 години при месечна такса 9,90 лв. При положение, че никой от семейството ни не е към виваком за сега, освен баба ми която е към виваком, но е само с домашен телефон.? Благодаря предварително, на всички които ще пишат по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то си пише: ЕТО

Извинявай, но нищо не ми излиза.? Ако, е възможно само лажи, ще можем ли иши не.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но нищо не ми излиза.? Ако, е възможно само лажи, ще можем ли иши не.?

Трябва да ти излезат различни устройства, които допълнително предллага Виваком. PlayStation се намира най-долу. Натискаш на буквата "I" и ще ти изелзе нов прозорец с информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да ти излезат различни устройства, които допълнително предллага Виваком. PlayStation се намира най-долу. Натискаш на буквата "I" и ще ти изелзе нов прозорец с информация.

Не мога да разбера, дали мога да го взема, или не мога при положение,че само баба ми е на виваком с само включен домашен телефон.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, дали мога да го взема, или не мога при положение,че само баба ми е на виваком с само включен домашен телефон.?

Цените са валидни при равни месечни вноски за срок от 12/24 месеца за всички лоялни клиенти на VIVACOM, които имат сключен договор с VIVACOM от поне 9 месеца, при нова активация на VIVACOM FiberNet 50/100 в зависимост от индивидуалния клас на кредитна оценка за клиента. VIVACOM си запазва правото да откаже продажба на изплащане или да изиска частично предплащане. Информация за цени с други услуги може да получите в магазинната мрежа на VIVACOM.

Според теб можеш ли?

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените са валидни при равни месечни вноски за срок от 12/24 месеца за всички лоялни клиенти на VIVACOM, които имат сключен договор с VIVACOM от поне 9 месеца, при нова активация на VIVACOM FiberNet 50/100 в зависимост от индивидуалния клас на кредитна оценка за клиента. VIVACOM си запазва правото да откаже продажба на изплащане или да изиска частично предплащане. Информация за цени с други услуги може да получите в магазинната мрежа на VIVACOM. Според теб можеш ли?

Според мен, мога да я взема.? Или греша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, мога да я взема.? Или греша

Не, баба ти може да го вземе.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, баба ти може да го вземе.

Ахам, но това сигурно ли е, че ще можем го купим.? Тъй като преди 3/4 месеца, преди да си купя асус/а 'таблет' , исках данвзема един таблет, пак така чрез баба ми, но ми казаха,че щом няма договор 'с мобилен телефон' , не сме може ли да го вземем. За това питам отново, само с договор за домашен телефон, без други договори ще можем го вземем нали така.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, но това сигурно ли е, че ще можем го купим.? Тъй като преди 3/4 месеца, преди да си купя асус/а 'таблет' , исках данвзема един таблет, пак така чрез баба ми, но ми казаха,че щом няма договор 'с мобилен телефон' , не сме може ли да го вземем. За това питам отново, само с договор за домашен телефон, без други договори ще можем го вземем нали така.?

За табелта са били други изискванията. За PS като гледам са тези.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пролета ги бяха пуснали във промоции. Хората се оплакаха, че трудно побира два филма или един голям. Тези 12 гигабайта не е рам а е обем памет. Останах със впечатление, че са голяма набутвация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пролета ги бяха пуснали във промоции. Хората се оплакаха, че трудно побира два филма или един голям. Тези 12 гигабайта не е рам а е обем памет. Останах със впечатление, че са голяма набутвация.

Заслужава ли си, утре да ходя да я взимам.? Ако се хакне, няма ли да има повече място.? На конзолата ще се играят повече игри.

За табелта са били други изискванията. За PS като гледам са тези.

Ахам, а като я вземем да няма увеличение, на таксата.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си, утре да ходя да я взимам.? Ако се хакне, няма ли да има повече място.? На конзолата ще се играят повече игри.Ахам, а като я вземем да няма увеличение, на таксата.?

Отиди направо в един Бизнес център и там ще ти кажат всичко. Такса на телефона няма да вдигат спокойно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди направо в един Бизнес център и там ще ти кажат всичко. Такса на телефона няма да вдигат спокойно.

Само за последно да попитам, заслужава ли си покупката.? Няма да се товари много конзолата. Само това искам да знам, тъй като не искам да я плащам ей така, ако не ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за последно да попитам, заслужава ли си покупката.? Няма да се товари много конзолата. Само това искам да знам, тъй като не искам да я плащам ей така, ако не ми върши работа.

За това нещо вече трябва да се изкажат други колеги. Аз не използвам такива неща и не мога да ти кажа. Съжалявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това нещо вече трябва да се изкажат други колеги. Аз не използвам такива неща и не мога да ти кажа. Съжалявам.

Здравей! :)Ходих до офис на "в*в*ком" , обясниха ми следното. Месечната такса, с която е домашния телефон на "баба ми" , е била много ниска "7,80 лв." , за да мога да взема конзолата трябвал съм да заплатя, първоначално вноска от 153,99 лв. и след това за период от 24 месеца, по 13,99 лв. В сайта едно пише, когато утидеш на место съвсем друго казват. Ужас..... Благодаря все пак  за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравей! :)Ходих до офис на "в*в*ком" , обясниха ми следното. Месечната такса, с която е домашния телефон на "баба ми" , е била много ниска "7,80 лв." , за да мога да взема конзолата трябвал съм да заплатя, първоначално вноска от 153,99 лв. и след това за период от 24 месеца, по 13,99 лв. В сайта едно пише, когато утидеш на место съвсем друго казват. Ужас..... Благодаря все пак  за помощта.

Да! Неможеш да го вземеш заради плана на баба ти.Сега проверих по телефона с нужните обяснения заради това, че си ТИ! Без първоначална такса  не може и същевременно баба ти трябва да присъства с личната си карта. Май съм закъснял с отговора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Неможеш да го вземеш заради плана на баба ти.Сега проверих по телефона с нужните обяснения заради това, че си ТИ! Без първоначална такса  не може и същевременно баба ти трябва да присъства с личната си карта. Май съм закъснял с отговора!

Да, това го разбирам, но защо всичко не го описват онлайн. То по-добре да събера, парите от заплата и аванс, и да я купя направо кеш, но по-мощна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това го разбирам, но защо всичко не го описват онлайн. То по-добре да събера, парите от заплата и аванс, и да я купя направо кеш, но по-мощна.

Аз даже и без да съм чел условията знам че има уловка и плащането в кеш ми е най изгодния вариант. Тия разсрочени плащания с разни обвързващи договори излизат много скъпо като теглиш чертата накрая.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Как се сещаш бързо и навреме. Оператора печели от всичко приятел, докато ти...губиш. Както и да го купиш. Купи  си злато, а не играчки.Виж се какво голямо момче си станал!

Аз даже и без да съм чел условията знам че има уловка и плащането в кеш ми е най изгодния вариант. Тия разсрочени плащания с разни обвързващи договори излизат много скъпо като теглиш чертата накрая.

Много добре знаеш, че сегашна България представлява...Америка през 27 - 29 година. Близко си по тези ширини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се сещаш бързо и навреме. Оператора печели от всичко приятел, докато ти...губиш. Както и да го купиш. Купи  си злато, а не играчки.Виж се какво голямо момче си станал!

Извинявай, но мисля, че не си прочел темата.!? Конзолата не е за мен. А за братовчедми, мислих да му я купя за коледен подарък, тъй като миналия месец видя една в технотата, и много я искаше и се сетих да му направя подарък за коледа. Благодаря за отговорите :) Реших да му купя тази конзола, дано само парите да ми ги дадат навреме.  Благодаря още веднъж.Sony PS3 500GB + Assassin's Creed 3П.с. Ще дам, малко повече пари, но все пак е идва коледа трябва да се отпуснем малко.Весели празници :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не си заслужава покупка на пс 3 при положение че след месец идва пс4, но всеки си преценява най-добре за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще излезе ама след коледа и нова година в края на януари , и на цени от 800 лева за PS4 и по 120 лева на игра доста скъпичък подарък му предлагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не предлагам нищо никому! Просто 550 лв за пс 3 по-добре за 300 кинта гола и една игра отделно за 100 лв дори 120 пак е по изгодно за нещо което ще бъде актуално не повече от още 1 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ще допълня, че един познат купи за сина си PS3 и ми обясни, че трябвало да даде още 100 лева и да я носи в София, за да я хакнат. Помисли и за това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.