Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги дойде и моя ред за смяна на телефончето. Още от младини си карам с Nokia 6300 която още е като чисто нова, но за да сме в крак с модата реших и аз да спестя за "тъч скрийн брато". Отделил съм горе-долу 800лв за смартфон, нямам приоритети, единственото което се изисква е да е с повечко рам, понеже ще работят доста приложения(може би). За известно време не бях влизал в форума, но преди това четох доста теми в които беше предлаган не един път Google Nexus.  :) П.П. Моля без предложения за iPhone .  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи кое те привлича и като дизайн, защото в този клас общо взето изборът е все между флагмани като HTC One, Sony Xperia Z и двата, от които като че ли най-много си струва да избереш Samsung Galaxy S4 и NEXUS 5. Последните два са много близки като характеристики и общо взето опира до лични предпочитания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай поне изискване за големина на дисплея, защото от 3 до 6 инча и нагоре разликата е огромна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи кое те привлича и като дизайн, защото в този клас общо взето изборът е все между флагмани като HTC One, Sony Xperia Z и двата, от които като че ли най-много си струва да избереш Samsung Galaxy S4 и NEXUS 5. Последните два са много близки като характеристики и общо взето опира до лични предпочитания.

Именно и аз се колебаех между Galaxy S4 и Nexus5. Макар, че вече имам доста познати с Galaxy-та и не ми се иска и аз да си взимам точно поради тази причина.  :huh:

Дай поне изискване за големина на дисплея, защото от 3 до 6 инча и нагоре разликата е огромна.

Ами брат ми преди време беше на работа в Германия и тогава бях с неговата Sony Xperia Arc S и честно да ти кажа големината ми допадна(не знам колко е), по малък не искам, по - голям може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са с по 5 инчов дисплей, основните разлики са че при NEXUS 5 нямаш възможност да добавяш карта памет (трябва да се задоволиш само с вградената 16GB, което за мен лично е предостатъчно, но всеки има различни предпочитания), както няма възможност и за премахване/смяна на батерията. Тези неща са възможни при S4. Камерата на NEXUS 5 обаче има добра оптична стабилизация, въпреки, че е "само" 8 MP вместо 13 при S4, което не е изобщо най-важния показател за качеството на снимките, но както и да е. И разбира се, NEXUS 5 идва с Android 4.4 KitKat и можеш да бъдеш сигурен, че ъпдейтите за нея ще идват първо за това устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз малко да вдигна темата. Влезнах тук с намерението и аз да отворя такава тема със същата ценова граница.

Значи до сега през ръцете ми са минали 4 Sony Xperia. 2 още са вкъщи и няма да те излъжа ако кажа, че марката си заслужава адмирациите.

НО, защо не бих си взел Xperia Z? - Слаба батерия, често някой изревава с някакъв дефект (тея дни чух нещо, можела да ти изгори sd- картата заради грешен волтаж...)

Ето ме и мен с друг алтернативен пример. LG G2 Малко над 800лв скача (по разни онлайн магазини), но с договор към оператор и някоя мизерна картичка за година е 730лв.

Защо LG G2 - Заради батерия, която доста засрамва тази на Galaxy s4, и която по време за разговор, брауз и видео playback надскача 2но тази на Xperia Z.

Сега и the real deal! Защо LG G2 - 5.2 full HD Ips display, 2.26ghz quad-core Krait процесор, камера с оптична стабилизация, отключване на телефона с двойно почукване на дисплея, запис на 60fps видео...

И сега последно нещо, което още ме разубеждава от G2- Няма наличие на карта с памет. При 16gb модел имаш налични 11, а при 32гб- 24... Лошото е, че ако искаш да си го закупиш от "бял" магазин няма да го намериш с 32гб, а от тези оnline го има, но доколкото знам официално 32 не се внася в Бг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги дойде и моя ред за смяна на телефончето. Още от младини си карам с Nokia 6300 която още е като чисто нова, но за да сме в крак с модата реших и аз да спестя за "тъч скрийн брато". Отделил съм горе-долу 800лв за смартфон, нямам приоритети, единственото което се изисква е да е с повечко рам, понеже ще работят доста приложения(може би). За известно време не бях влизал в форума, но преди това четох доста теми в които беше предлаган не един път Google Nexus.  :) П.П. Моля без предложения за iPhone .  :ph34r:

Преди месец си купих Samsung Galaxy S4 и съм супер доволен от смартфона просто е върха , не го оставям постояно чат и какво ли не един път не ми е забил , абе ако искаш добър телефон това е един от най-добрите избори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.