Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! В началото на месец декември ми казаха, че мога да си взема нов смартфон демек с отстъпка. Предложиха ми да избера някакъв модел смартфон и аз реших, че Xperia L е възможно най-изгодния продукт за мен, цена/качество. Тогава те казаха, че точно този модел нямат и казаха, да дойда след няколко дни.Отидох отново там и казаха, че не са получили Xperia L. Решиха да си запишат за да могат следващия път да поръчат този смартфон и да им го доставят до техния офис в Лом. Изчаках малко повече от една седмица и реших да им се обадя да попитам дали са получили смартфона, оказа се, че имат проблеми с доставките с оправдание, че от мястото където са продуктите нямат точно този модел и казаха, да изчакам още няколко дни.Според вас защо са такива мошенизи от виваком, толкова ли е трудно да се достави точно този телефон? :(

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

земиси го от друг магазин! Щом до сега не са ти го получили значи не си струва да си тровиш с тях нервите. Реагирал си много спокойно аз така да ме въртят на пръста си е не знам какво щях да им направя.... Няма значение просто те те базикат тия.... На много места имат отстъпка точно в този сезон по край Коледните празници може да го намериш в онлайн магазини или в други... Аз ти препоръчвам  онлайн защото там имат големи складове и имат от всичко по много. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

земиси го от друг магазин! Щом до сега не са ти го получили значи не си струва да си тровиш с тях нервите. Реагирал си много спокойно аз така да ме въртят на пръста си е не знам какво щях да им направя.... Няма значение просто те те базикат тия.... На много места имат отстъпка точно в този сезон по край Коледните празници може да го намериш в онлайн магазини или в други... Аз ти препоръчвам  онлайн защото там имат големи складове и имат от всичко по много. 

От виваком ми предлагат на изплащане тоест да плащам примерно 30 лв на месец. Ако го взема онлайн трябва да плащам в брой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От виваком ми предлагат на изплащане тоест да плащам примерно 30 лв на месец. Ако го взема онлайн трябва да плащам в брой.

има и начини да си го вземеш от всякъде на изплащане... EMAG например ти предлагат също на изплащане и други магазини. Аз всичко съм си купил на изплащане не съм милионер. Лаптоп,смартфон,таблет,телевизор може сам да си зададеш план на плащането и си плащаш. да не са само виваком няма да им се ядосваш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има и начини да си го вземеш от всякъде на изплащане... EMAG например ти предлагат също на изплащане и други магазини. Аз всичко съм си купил на изплащане не съм милионер. Лаптоп,смартфон,таблет,телевизор може сам да си зададеш план на плащането и си плащаш. да не са само виваком няма да им се ядосваш....

Но ти имаш доход тоест работиш, а аз въпреки че работя дохода ми е много малък едно 310 лв. минималната заплата. Друг е въпроса дали всъщност ще ми позволят с този доход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За фалшиви рекламни оферти, а след като не осигуряват оферираният продукт те са именно такива. Следва да бъдат жестоко глобени от отговорните държавни органи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някакъв онлайн магазин откъдето имам възможност да взема телефона на изплащане. Видях в EMAG същия телефон за 450 лв. с възможност на изплащане. Ако избера двугодишен договор ще плащам 27,31 лв. на "BNP Paribas PF" това е общо 24x27=655 лв. Намерих и друг магазин "Skyfon" при тях същия модел струва от 463 лв. намалено на 359 лв. но не виждам да има възможност да го купя на изплащане.
Препоръчайте ми някои свестен онлайн магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При приблизително 350-60 кинта цена(ако няма нещо невярно, или неизказано, в офертата), не виждам никакъв смисъл да се купува на изплащане и да се товарят мъчени пари на лизингови компании. Бих го взел в брой, веднага...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При приблизително 350-60 кинта цена(ако няма нещо невярно, или неизказано, в офертата), не виждам никакъв смисъл да се купува на изплащане и да се товарят мъчени пари на лизингови компании. Бих го взел в брой, веднага...

Прав си, но аз нямам парите в брой. Нали това е смисъла на думата "лизинг" да се взема определен продукт с определена месечна вноска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, но аз нямам парите в брой. Нали това е смисъла на думата "лизинг" да се взема определен продукт с определена месечна вноска.

банките като ти надчислят и лихва и не 450 лева а 600 ще ти излезе... Събирай си пари колкото можеш и го купи в брой хиляда пъти е по-добре Премер този месец слагаш 30 лева в един плик другия още толкова третия още и докато се обърнеш парите в джоба ти

Редактирано от Георги Арсов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи се с оператор и им разкажи за проблема. Предполагам, че ще ти свършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи се с оператор и им разкажи за проблема. Предполагам, че ще ти свършат работа.

пълни глупости!!! Операторите въобще не са за това....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пълни глупости!!! Операторите въобще не са за това....

Ти ще кажеш. Най-малкото могат да помогнат за доставка на избрания телефон до офиса им в Лом.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако се обадя на оператора на Свиваком, ще опитат да донесат телефона до офиса им в Лом?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако се обадя на оператора на Свиваком, ще опитат да донесат телефона до офиса им в Лом?

Би трябвало. Или ще те насочат към най-близкото населено място, където го има в наличност /например Видин/. Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От виваком ми предлагат на изплащане тоест да плащам примерно 30 лв на месец.

Това само за телефона ли е? За една или две години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво стана какво ти казаха операторите които според колегата ще оправят нещата??????

Изключително много съм разочарован от виваком. Казаха да им се обадя вторник, понеже тогава ще получават продукти, и ето днеска сме сряда реших да звънна да проверя и просто няма кои да дигне, така поне 6-7 пъти съм звъннал в офиса им и няма никои. Утре ще опитам пак. :ohmy:  Най-смешното е това, че искам телефон а точно този го нямат и е много тъпо сякаш съдбата се обръща против мен сякаш не е писано да имам смартфон, а камо ли sony Z :no-no: 

п.п. Случайно намерих една статия в калдата в която се разказва за един нов телефон наречен Micromax A114 Canvas 2.2 дали го има този модел във виваком например или още е много нов ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какъв офис говориш. Имах предвид да звъннеш на 123 /оператор/. Обаждането е безплатно. Изслушваш менюто и избираш свързване с оператор.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какъв офис говориш. Имах предвид да звъннеш на 123 /оператор/. Обаждането е безплатно. Изслушваш менюто и избираш свързване с оператор.

Мисля си, че няма смисъл да се обадя на оператора защото той просто ще ми каже да се обадя в офиса на Лом и там да се разбера със служителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска бях направо в офиса на виваком и казаха, че още го нямат в наличност и опитаха да поръчат xperia L, обаче го нямат в никои магазин на виваком в цялата страна. Според мен лъжат и просто не мога да разбера каква е ползата от това да ме мотаят като някакъв луд "нямало го в никои магазин на виваком"  :no-no:  едва ли е вярно.Днеска ще се опитам да се обадя на оператора на виваком и ще видя.Иначе има ли начин например да търся същия модел в германос? Дали ще ми предлагат телефона на изплащане или трябва да стана лоялен клиент понеже ще бъда нов абонат, а не лоялен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да си имам и карта с абонаментен план, а и да плащаш на банките излиза по-скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да си имам и карта с абонаментен план, а и да плащаш на банките излиза по-скъпо.

Канво ти пречи да си ползваш картата? На каква цена /на месец/, за какъв срок и на каква месечна такса ти го предлагат Виваком, че да е по-евтино? По принцип операторите няма да се прецакат. Разликата в цената я добавят към месечната такса.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Канво ти пречи да си ползваш картата? На каква цена /на месец/, за какъв срок и на каква месечна такса ти го предлагат Виваком, че да е по-евтино? По принцип операторите няма да се прецакат. Разликата в цената я добавят към месечната такса.

Значи баща ми използва план viva free, и искам да взема телефона по неговото име при нова активация и нов абонамент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.