Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) решил съм да си закупя нова видео карта.Сегашната ми е много слаба и за това искам да я сменя.В момента съм със следните параметри : -Дънна платка ASROCK G41M-S3/G41/755-RAM DDR3 4GB-Процесор CELERON DUAL CORE E3400 2.8 интересува ме каква видео карта мога да си купя.Става въпрос за мощна видео карта защото сега ми е 128мб и нито 1 игра не ми тръгва . Искам да си взема някоя 1гб но не знам каква марка/модел и естествено цените ако може да ми кажете. И ако сменя видео картата има ли шанс нещо да не си съвпадне? Ако сложа по мощна да не може да се захрани ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gigabyte nVidia GeForce GTX550, 1024MB, GDDR5, 192bit 144 лв. с безплатна доставка. Ама бих помислил и за смяна на това захранване 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво захранване бихте ми препоръчали ? Тук бюджета е по малък .

PSU FORTRON FSP350-60APN 85+ 52.70 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това захранване видеокартата http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx550-1024mb-gddr5-192bit-hdmi-dvi-pci-e-n550d5-1gi/pd/E40TTBBBM/ ще има ли някакъв проблем и ще имам ли още проблеми с бъгване,лагване, и да спра да се притеснявам за игри и такива проблеми ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това захранване видеокартата http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx550-1024mb-gddr5-192bit-hdmi-dvi-pci-e-n550d5-1gi/pd/E40TTBBBM/ ще има ли някакъв проблем и ще имам ли още проблеми с бъгване,лагване, и да спра да се притеснявам за игри и такива проблеми ? 

Ще играеш всички игри. Все пак няма да са на макс, но ще имаш прилични кадри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.