Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Има ли някакъв начин да спра една игра да насича?Като я играя пускам Game booster,но все пак е почти невъзможно да се играе.Не знам колко RAM имам и как да проверя,моля не ме нападайте...Моля за някакви съвети,защото много ми се играе,но е доста изнервящо с това засичане,ако има някакво значение играта е The Sims 3  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не покриваш изискванията на играта. Изтегли Speccy или Aida64 и дай информация за компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето от тук се проверява рам

отиваш в контролен панел-после в система и защите-после в система и ще ти покаже основното ще пише  и рама колко ти е ето ти снимка как да изглежда точно http://prikachi.com/images/79/6850079I.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този компютър го изнасилваш с тази игра. Инсталирай си първа част на The Sims . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Game Booster и подобни оптимизатори на системата не трябва да се използват. Трябва да са в коша..... не, те и там не заслужават да са. Колкото до играта. Актуализирайте драйвера за видеокартата и, и вижте температурата с HWMonitor

П.С. Проверете за излишни процеси в таск мениджър. Може някои, които работят в background да товарят. 

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоянов как мислиш, че ще върви тази игра с 1GB RAM и едноядрен процесор с вградена видео карта ?!? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам първа,искам точно тази?Може ли нещо да се направи или не?

Ще те разочаровам с продължение на 3 години аз се надявах и какво ли не правих да ми тръгне една игра на слабата ми машинка , те не бяха Game Booster - и и какви ли не програми  и все тая засича си , купих си що годе по - нова машинка и вече ми омръзна да я играя , решението ти е да се купи нов компютър , за да подкараш тази игра надали пък ще ти трябва и най- силният. ;) И да успееш да подкараш игрицата , мъчение е за този компютър. 

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VipKokata

Може би ще се учудиш, но аз подкарвам GTA IV на моята конфигурация 1GB RAM ATI 2600 hd pro и intel pentium 4. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VipKokata

Може би ще се учудиш, но аз подкарвам GTA IV на моята конфигурация 1GB RAM ATI 2600 hd pro и intel pentium 4. 

Сигурно и на минимални настройки ти лъгва макар и малко, но това не значи, че играта ти върви ами просто мъчиш компютъра.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно и на минимални настройки ти лъгва макар и малко, но това не значи, че играта ти върви ами просто мъчиш компютъра.

Щом е тръгнала, значи съм я подкарал. Не знам какво разбираш под "вървене".  Трябва да ти е всичко на макс ли...? Тогава ли е тръгнала?, че то ако трябва да бъда честен, всички игри на системата ми са на минимални настройки.

Стоянов как мислиш, че ще върви тази игра с 1GB RAM и едноядрен процесор с вградена видео карта ?!? 

Играта си изисква 1GB RAM.

Минимални изисквания:OS: Windows XP SP 2 / Windows VistaProcessor: Pentium 4 @ 2 GHz / Athlon XP 2000+RAM: 1 GB (1.5 GB за Vista)Video Memory: 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9500)Sound Card: DirectX CompatibleDirectX: 9.0cHDD: 7 GB
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата няма как да я актуализираш, драйвера може, но съм сигурен, че нищо няма да се получи като го ъпдейтнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да върви гладко. :( Системата си е доста стара Сокет 940.... 

Е защо не върви,нали покриваше минималните изисквания?!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Разгледах темата , и с учудване не виждам никой да е направил коментар по следните видни неща .

1. ОС в частта си като версия е твърде тежка за тази машина ..

2. Използва се тежкия  за тази конфигурация анти-вирусен софтуер на Avast ( както е видно - последните версии)

На машина със същите параметри въпросната игра си върви нормално, макар и на ръба .

Моя съвет се свежда с няколко стъпки : 

1. Да бъде извършена нова чиста инсталация със Windows 7 Home Premium

2. Инсталиране на драйверите без съпътстващия ги ненужен софтуер ( В този случай дори не се препоръчва пълната инсталация от setup файловете , а през диспечера на задачите )

3. Използване на по-лек антивирусен пакет  -  примерно Avira

4. Инсталация само и единствено на наистина нужните  програми . Като гледам компютъра се използва за забавление , така че освен  програми за гледане , слушане , сваляне , браузър, скайп , архиватор, емулатор, и евентуално частична инсталация на текстообработващи инструменти (word , exel ) ,друго едва ли е нужно .

5. По никой начин да не се разрешава стартирането на каквито и да е приложения (програми )  заедно със ОС . Изключение само за антивирусния пакет .

6. Когато се играе игра да се спира всяка друга работеща програма .

7. Добро решение е да се закупи още 1Гб Рам .

Успех желая .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е защо не върви,нали покриваше минималните изисквания?!!

Рам и процесор покрива, но тази вградена видеокарта.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам и процесор покрива, но тази вградена видеокарта.....

Да , кофти е , но въпреки това въпросната игра върви , както казах макар и на ръба . Имаме машина вкъщи  абсолютно същата конфигурация като процесор и видео , рам-та е 2 Гб . Тази игра я инсталирах преди известно време , и от време на време засичаше . Заради пустия му мерак на член от семейството , преинсталирах от 7Pro на 7 Home .Качих няколко програмки ( изброил съм ги в горния си пост ), без word и exel . Драйверите за видеото инсталирани не изцяло , и .... играта си върви 99% нормално , не зависва , или ако се случи това е супер рядко . Това забелязах че се случва само когато антивирусната сканира системата .

Лек ден и поздрави .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.