Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ми предложите хубави конфигурации за игри , бюджета да е около 400-500 лв. моля :) Предпочитам Нвдиа но ще се доверя на вас! Трябва ми само каса , монитор клавиатура и тонколони си имам.

Редактирано от Reyko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви инвидий? Кви игри?

Ти за тези дори външна видео карта няма да имаш...

Айде поправям се, но съм орязъл от процесор и дъно...http://nikem-bg.net/cart/48356p1r48530p1r50490p1r43848p1r46812p1r46784p1r46578p1rf.html

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB H61M-S1 /H61/LGA1155

Обща стойност - 377.92 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/45957p1r48183p1r46466p1r43651p1r46943p1rf.html

SAPPHIRE 1024М HD7730 DDR5 PCI-E 3.0 /BULK/ - Обща стойност - 501,63лв. Може да се вмести малко по-добър процесор и 500GB хард. :

Обща стойност - 377.66 лв. с ДДС Линк към количката : http://nikem-bg.net/cart/45957p1r48184p1r46466p1r43848p1r43651p1rf.html

SAPPHIRE 1024М HD7730 DDR5 PCI-E 3.0 /BULK/ - Обща стойност 501,37лв. За игри препоръчвам втората конфигурация със по-добрия процесор :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви инвидий? Кви игри?

Айде поправям се, но съм орязъл от процесор и дъно...http://nikem-bg.net/cart/48356p1r48530p1r50490p1r43848p1r46812p1r46784p1r46578p1rf.html

С тази GT 620 до никъде... и защо си му сложил 2 кутии? Едната е тази в комплект със захранването? Какво ще ги прави тези двете?!?

Абе я се ограмотете в хардуерната сфера малко и тогава предлагайте компоненти!

До към 500 лв. се взима един Целерон или пентиум с карта на амд - 7730 GDDR5(по производителна е от всякакви други в този клас на цена 0-130-140 лв. с изключение на HD 7750 GDDR5 която е на цена 150+

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви инвидий? Кви игри?

Колега, автора тези две кутии кво ще ги прави ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо си вземете една игрална конзола,и си решавате проблемите с игрите.За този бюджет-толкова.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От стария комп. сичко ми е "менте" слаба ракия е. Искам да си го направя за игри който изискват минимум 4-6  рам и там хубав процесор , видео карта ала бала.

Редактирано от Reyko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

минимум 4-6 ГБ РАМ, хубав процесор, видео карта, ала бала дай поне още 500 лв. отгоре. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От стария комп. сичко ми е "менте" слаба ракия е. Искам да си го направя за игри който изискват минимум 4-6 гб. рам и там хубав процесор , видео карта ала бала.

О ти тези игри които изискват 4-6ГБ РАМ с печка за 500 лв. ще ги подкараш на LOW под ниска резолюция и ако извадиш 20 кадъра трябва да се радваш. Просто забрави за хубав процесор и видео карта. Ще трябва да уможиш бюджета по две МИНИМУМ!

Насочи се към пентиум G2***с HD 7730 + GDDR5!

Крайна цена: 509,12 лв.

Можеш да спестиш 4 лв. ако вземеш 250GB-ов хард диск от същата серия на WD. Но дали ще ти стигне?

Предложението е с отделно захранване от читавите за бюджета а не някоя китайска бомба! За такъв тип система и е напълно достатъчно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделянето ще е според бюджета.Инак,предложенията може да достигнат хиляди левове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 504.34 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да кажем 500-700 лева? Нещо по добро да ми дадете

500-700 лв. има голяма разлика! Да го приемаме макс 700 лв. + - 5 лв и отделни за доставка около 30 лв.? Тъй ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB H61M-S1 /H61/LGA1155

I3-3240 3.4GHZ/3MB/LGA1155/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA

POWER COLOR AX7790 1GBD5-DHV2/OC

PSU CHIEFTEC A-135 400W APS-400S

Количка - 569.54 лв.

+

Хард диск WD Син, 500GB, 16MB, 7200 об./мин, SATA 3 - с безплатна доставка от друг сайт!

Кутия Floston ATX, Midi Tower, без захранващ блок, Черна, EXCORDO - с безплатна доставка от друг сайт!

Обща стойност: 701.82 лв. с ДДС

ПП: Цената е потвърдена от теб. Беше казал "Ок" на; +, - 5 лв. Трябва да си платиш за доставката на частите от ник*м. Тъй като кутията и харда са от друг сайт с безплатна доставка това ще ти намали доставката от ник*м защото кутията е най тежката част!

По късно си вземи два вентилатора по 12 см за кутията; един отпред и един отзад за да се получи оптимален въздушен поток!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От стария комп. сичко ми е "менте" слаба ракия е. Искам да си го направя за игри който изискват минимум 4-6  рам и там хубав процесор , видео карта ала бала.

Ти какво си мислиш, че новия за 500лв. ще е силна ракия ли? :rolleyes:  Е нямате спиране напоследък. За 500лв. и да играел игри без проблем.

1. Добре е малко култура да имате, а не да се държите като в селска кръчма.

2. Щом разбираш, че стария ти е менте, трябва да си наясно, че с тези изисквания и този бюджет е мисията невъзможна.

3. Щом не даваш ти парите как така лесно вдигна бюджета с 200лв.? :(  Утре да не стане 1000лв.?

ПС: Жалко за колегите(само си губят времето), където се опитват да помогнат на поредната детска тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти какво си мислиш, че новия за 500лв. ще е силна ракия ли? :rolleyes:  Е нямате спиране напоследък. За 500лв. и да играел игри без проблем.

1. Добре е малко култура да имате, а не да се държите като в селска кръчма.

2. Щом разбираш, че стария ти е менте, трябва да си наясно, че с тези изисквания и този бюджет е мисията невъзможна.

3. Щом не даваш ти парите как така лесно вдигна бюджета с 200лв.? :(  Утре да не стане 1000лв.?

ПС: Жалко за колегите(само си губят времето), където се опитват да помогнат на поредната детска тема.

Мисля, че авторът е съвсем наясно, че няма да може да играе кой знае какви игри. И все пак, мисля, че немалко игри ще тръгнат на ниски настройки.

Ще си позволя да цитирам колегата onogondur:

Разбира се, авторът на темата ще си преценява паричните възможности. Все пак бюджетът не винаги е разтегливо понятие, както на нас може да ни се иска.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека не е посочил за какви игри ще се ползва, може да играе Пасианс или Шах, Белот  :) .Тогава бюджета е предостатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами принципно играя игри от сорта ММОРПГ - Lineage 2 , Aura kingdom (anime mmorpg) ала бала т.е не ми трябва някой супербърз , а някав който може да тръгне на тези игри без лаг.. Моя комп си тръгва обаче играя на картинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 695.03 лв. с ДДС

На тази конфигурация, ще ти вървят доста нови игрови заглавия. Разполагаш и с голяма и бърза оперативна памет 8GB  1866MHz. И твърд диск работещ на 6Gb/s с добър капацитет и 3 години гаранция.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.