Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

asko44

7 дневен срок можели да развалиш договор от оператор?

Препоръчан отговор

Здравей,искам да питам дали може в 7 дневен период да се развали договора с мобилния оператор?Щото са ме излъгали при преподписване!И ако подам жалба в КЗП дали ще има ефект?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,искам да питам дали може в 7 дневен период да се развали договора с мобилния оператор?Щото са ме излъгали при преподписване!И ако подам жалба в КЗП дали ще има ефект?

Най напред прочети какво си подписал и чети хубаво между редовете, точките и запетайките!!!

На теория можеш да развалиш договора, но на практика - опитай, знам ли , хъм!?!?

Не разчитай много на КЗП.

Преди време имах сблъсък с мобилен оператор. Уведомих КЗП, КРС, Данъчни служби пр. Ефект никакъв. Въпроса реших с използване на много простотия, наглост и нахалство.

Дано при теб нещата се случат по лесния начин!

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си взел нещо на изплащане, ще трябва да си го платиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.