Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дни ми флудят нета през скайп, ми виждат ип то, ресвам модема и няма проблем, но когато вляза в скайп, пак ми го виждат, и флудят, незнам кой абонат е имам много, та въпроса ми е как да спра това виждане на ип то и флудването, с програма за скриване на ип? ще могат ли да го виждат? ВИждането става както казах през скайп, кажете как да го спра и да се защитя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е защитата? През скайп не могат ти видят Ай пи то.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ако не е тайна ? :)

и аз съм ги правил тия тия работи

Ами имаше една команда нетстат

и се вижда

активните връзки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа това вече накланя везните в друга насока. ;)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има сайт в който като напишеш скайп Username на някой и то ти показва с какво ИП е влизано.

Понеже имах същия проблем и го реших с програмата  "Auslogics BoostSpeed 6.4.1.0"

и по специално тази отметка 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има сайт в който като напишеш скайп Username на някой и то ти показва с какво ИП е влизано.

Понеже имах същия проблем и го реших с програмата  "Auslogics BoostSpeed 6.4.1.0"

Публикувано изображение

Това не помага ако отсреща е Касапов :D  правим ли връзка си разкрит веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е някаква стена с добре структурирани правила...

Публикувано изображение

А това което сте използвали в Auslogics не е ли тази опция налична в самия Skype? :)

Публикувано изображение

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Кой е този сайт?

Публикувано изображение

А това което сте използвали в Auslogics не е ли тази опция налична в самия Skype? :)

Публикувано изображение

А няма ли начин да си скрия ип - то да не го виждат хората през скайп незнам.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е този сайт?

А няма ли начин да си скрия ип - то да не го виждат хората през скайп незнам.....

Доколкото знам Comodo прави машината невидима в нета..........Ползваш ли някаква защитна стена>?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да се ползва защитна стена, като ти видят ип то пак става... освен през скайп от другаде не могат да го вземат, но как да го скрия в скайп ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Comodo прави машината невидима в нета..........Ползваш ли някаква защитна стена>?

Да бе ще го опази ...вервай на приказки. Вижда се всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв стелт режим трябва тука.

И аз затова предложих Comodo................спасение няма :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройваш скайпа ти да минава през някой Proxy сървър от тези . Настройването става като се влезе в скайп-инструменти-найстройки-разширени-свързване и го въвеждаш. Това ще скрие ИП-то ти, но не знам дали ще спре флууда.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

С бизнес версията на скайп съм и там тази отметка я няма.Но мисля,че и с нормалната версия пак се виждаше ИП-то дори и без публикуване в интрнет.

След "Auslogics BoostSpeed 6.4.1.0" тествах този сайт и вече не показваше никакво ИП :)  (само едно показва,но то е на Microsoft)

А този който те флуди може лесно да го хванеш като видиш видиш ИП-то на този който те флуди и после чрез въпросният сайт като поставиш ИП-то в търсачката то показва Username на който принадлежи.При мен се оказа,че не е човек от списъкът ми с абонати а просто ми е видял скайпа от форум  в CS-BG.info

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в Skype -> Инструменти (Tools) -> Настройки (Options)

От там даваш на Разширени (Advanced) и Свързване (Connection).

Маркираш Позволявай директно свързване само на абонати от списъка. (Allow only direct connections..)

post-340702-0-28849000-1387111857_thumb.

След това сменяш проксито на HTTPS, и даваш тези настройки.Адрес(Address): 127.0.0.1, Порт(Port): 40031

post-340702-0-57148200-1387111839_thumb.

Запазваш настройките. Късмет някога вече да ти открият IP-то.

post-340702-0-97811600-1387111817_thumb.

А, относно как ти взимат IP-то. Горните методи работят, но също така има едни програмки, наричани "Resolvers"..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в Skype -> Инструменти (Tools) -> Настройки (Options)

От там даваш на Разширени (Advanced) и Свързване (Connection).

Маркираш Позволявай директно свързване само на абонати от списъка. (Allow only direct connections..)

Публикувано изображениеWV4W592.png

След това сменяш проксито на HTTPS, и даваш тези настройки.

Адрес(Address): 127.0.0.1, Порт(Port): 40031

Публикувано изображениеNLbJwb8.png

Запазваш настройките. Късмет някога вече да ти открият IP-то.

Публикувано изображениеDShlpqJ.png

А, относно как ти взимат IP-то. Горните методи работят, но също така има едни програмки, наричани "Resolvers"..

След като направя това във нетстат командата няма да им изписва моето ип? Или както някой беше казъл имало сайт където се вижда ип то на всеки абонат в скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале какви глупости си написал :) МИ по какво се свързват  сайтовете с него ? Трябва да е по ЕГН или  кръвна група ? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале какви глупости си написал :) МИ по какво се свързват  сайтовете с него ? Трябва да е по ЕГН или  кръвна група ? 

По телепатия :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига глупости.

Флуда на интернета е проблем на доставчика ти. КОгато някой го прави (ако го прави) му се обаждаш, те си излавят IP от които става, админите контактуват с администраторите на съответните мрежи и те режат достъпа на говедото, дето се прави на голямата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига глупости.

Флуда на интернета е проблем на доставчика ти. КОгато някой го прави (ако го прави) му се обаждаш, те си излавят IP от които става, админите контактуват с администраторите на съответните мрежи и те режат достъпа на говедото, дето се прави на голямата работа.

И аз си мислех,че е така,но доставчикът каза,че флуда идва от САЩ а говедото всъщност е от Сливен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.