Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Обмислям да си купя телефон от ибей и гледам телефони които са малко по евтини защото са малко използвани и някои имат тези неща написани на тях които съм написал в заглавието на темата.За България от значение ли са и до какви проблеми водят тези неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обмислям да си купя телефон от ибей и гледам телефони които са малко по евтини защото са малко използвани и някои имат тези неща написани на тях които съм написал в заглавието на темата.За България от значение ли са и до какви проблеми водят тези неща?

These phones are, by definition, phones which have been identified by the carrier as stolen, lost, activated on another persons account, etc. I don't see how selling stolen property on eBay is a viable means of handing off these devices

Разбирай, че може да са просто загубени от собственика си, но и някои от тях е вероятно да са крадени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е мен лично не ме бърка.. :Д

Е, то и мен не ме бърка, това което не бърка теб :)  Само се надявам, ако ти падне такава машинка и съответните власти установят чие притежание е в момента, после да се докажеш като добросъвестен купувач, който си е нямал представа, за начина на придобиването на апарата от продавача, от който е закупен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.