Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имали програма която да добавя най-новите драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, но не ти ги препоръчвам тези програми. Драйверите се теглят само от сайта на производителя!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам.Монитора ми дава малко проблеми и мисля че е от драйверите а немога да му ги намера...Монитора е LCD LG 1750SQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На "автора" на темата ,мога да кажа да сложи стрелката върху ника ми ,и да прочете какво пише най-отгоре  !!!!!

Ако не успее с "процедурата" ще му го напиша тук , защото явно е от хората ,който не обичат да намират и най елементарните отговори сами .Човека го мързи да прочете и 2 реда някъде и то за какво - за програми който "спестяват"  каквито и да е усилия .

" ПО-СТРАШНО ОТ УМСТВЕНИЯ МЪРЗЕЛ НЯМА  "

Ако "автора " на това питане нещо се обиди , да се замисли защо му написах това . За 20 сек дето се вика ако беше написал това което питаше тук ,щеше да види 1000 неща ,но ......нали трябва да ги чете и там други тежки неща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви проблеми ти прави монитора? Би трябвало да имаш диск вървящ с него! И не мисля, че са ти нужни драйвери за монитора! Може би просто нямаш драйвери за видео картата и оттам да ти идват проблемите с монитора. Дай пълна информация за компютъра!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/50074p1r47524p1r46943p1r49912p1rf.html + 8г рам + захранване 550W на Cooler Master,монитора е LG LCD L1750SQ.От време на време като съм в нета или  играя някоя игра монитора става черен и изгасва сам....

ПП: и диодчето на монитора става от зелено -> оранжево

Редактирано от Денката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.