Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Съжалявам  за отнетото Ви време,но силно се безпокоя от следният проблем:

Имам настолен комп с монтирана система Уиндоус8.1.Проблема е че на този комр не мога да подкарам нито един USB  WiFi  адаптор.Имам три такива безжични адаптори : 1.Длинк DWL-G122,   Belkin N Wireles  USB Adaptor -F5D8053v3   , Alfa  AW US036NH.Който  и да сложа от трите Уиндоуса не ги разпознава,поради което те не могат да работят,а ми трябва тяхната работа??

В другата стая имам инсталиран на настолен комп Уиндоус 8.Там който и да   USB WiFi         адаптор да сложа веднага работи .Трите адаптора работят безотказно.Размишлявайки стигнах до извода че всичко е драйвери влезнах във сайта на  Алфа,свалих драйверите за Уиндоус 8 има ги но........нищо не се получи.Въпроса ми е толкова ли е голяма    разликата между Уиндоус 8 и Уиндоус 8.1,че драйверите за единият да не стават за другият?Или има и друг проблем който не мога да разбера.Предварително благодаря за Вашето внимание                                                                                                                                                                          

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Съжалявам  за отнетото Ви време,но силно се безпокоя от следният проблем:

Имам настолен комп с монтирана система Уиндоус8.1.Проблема е че на този комр не мога да подкарам нито един USB  WiFi  адаптор.Имам три такива безжични адаптори : 1.Длинк DWL-G122,   Belkin N Wireles  USB Adaptor -F5D8053v3   , Alfa  AW US036NH.Който  и да сложа от трите Уиндоуса не ги разпознава,поради което те не могат да работят,а ми трябва тяхната работа??

В другата стая имам инсталиран на настолен комп Уиндоус 8.Там който и да   USB WiFi         адаптор да сложа веднага работи .Трите адаптора работят безотказно.Размишлявайки стигнах до извода че всичко е драйвери влезнах във сайта на  Алфа,свалих драйверите за Уиндоус 8 има ги но........нищо не се получи.Въпроса ми е толкова ли е голяма    разликата между Уиндоус 8 и Уиндоус 8.1,че драйверите за единият да не стават за другият?Или има и друг проблем който не мога да разбера.Предварително благодаря за Вашето внимание                                                                                                                                                                          

Това пише ► Supports driver for Windows 2000, XP 32/64, Vista 32/64, Windows 7, Linux (2.4.x/2.6.x), Mac (10.4.x/10.5.x) Power PC& PC.

за ALFA AWUS036NH

Не на всяка 8ца ще тръгне според мен

Сега ги видях не поддържат уин8 но пробвайте с драйвер за 7-ца или Виста

Пробвайте тоя http://www.solvusoft.com/en/update/drivers/wireless-usb-adapter/alfa/802-11b-g-n-wireless-usb-adapter/awus036nh/model-numbers/

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AWUS036NH Driver Windows XP 32/64

Vista 32/64

Win7 32/64

Win8 32/64 2012/11/0

Това пише,показвам :

Не става нищо,сваля се програмата драйвер док и нищо повече.......!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.