Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Купих си нов компютър и имам проблем с харддиска на процесора. Процесора е FX-8320 и по данни на сайтовете трябва да има три харддиска

Level 1 cache size 4 x 64 KB shared instruction caches8 x 16 KB data cachesLevel 2 cache size 4 x 2 MB shared exclusive cachesLevel 3 cache size 8 MB shared cache

първия 288 килобайта, втория 8мегабайта, третия и той 8 мегабайта. Но странното тук е, че от "my computer" виждам само харддисковете закачени на дънната платка, а не харддисковете вградени в процесора. Изобщо никъде не ги виждам. Пробвах през disk management и сумати подобни програми - никъде нищо не се вижда. Пробвах през уин8, уин7, уин хп, уин 98 даже и пак нищо и нищо, включително и през убунту не могат да ми тръгнат харддисковете в процесора. Почистих го, правих какво ли не и не става. Има ли някакъв начин да ги подкарам и да мога в тях да си съхранявам текстови документи ? Или просто АМД са пълни боклуци ?

Редактирано от mynameispussy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Купих си нов компютър и имам проблем с харддиска на процесора. Процесора е FX-8320 и по данни на сайтовете трябва да има три харддиска

Level 1 cache size 4 x 64 KB shared instruction caches8 x 16 KB data cachesLevel 2 cache size 4 x 2 MB shared exclusive cachesLevel 3 cache size 8 MB shared cache

първия 288 килобайта, втория 8мегабайта, третия и той 8 мегабайта. Но странното тук е, че от "my computer" виждам само харддисковете закачени на дънната платка, а не харддисковете вградени в процесора. Изобщо никъде не ги виждам. Пробвах през disk management и сумати подобни програми - никъде нищо не се вижда. Пробвах през уин8, уин7, уин хп, уин 98 даже и пак нищо и нищо, включително и през убунту не могат да ми тръгнат харддисковете в процесора. Почистих го, правих какво ли не и не става. Има ли някакъв начин да ги подкарам и да мога в тях да си съхранявам текстови документи ? Или просто АМД са пълни боклуци ?

Това е специална памет, която се намира вътре в кристала на процесора.  И това е RAM а не харддиск

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, темата е отворена, а клончето на някой провинил се бивш, си отиде.  :) Практически няма смисъл да стои повече на видно място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли тема с бисери?Ако няма-да започне с тази тема. :lol6:

"mynameispussy"-?!

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.