Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

По говорителите на лаптопа звука е ОК, но с ето такива слушалки http://img09.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/25571077_1_585x461.jpg става някак приглушен и отекващ, подобно на разните ефекти на еква;айзера на уин-а - sewer pipe, under water и пр. (иначе ми е зададено на 'room' - възможно най-равно без такива криви ефекти). Същите слушалки с телефона си звучат добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами задай ги на "None"

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са слушалки за телефон (с четири извода на буксата/жака). Допълнителния е за handsfree/микрофона.

Ползвайте ги само на телефона!

За компютър използвайте слушалки, само със stereo 3.5 мм жак. (с този тип букса)

П.П. Настройте еквалайзера на звуковата карта на компютъра на None.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са слушалки за телефон (с четири извода на буксата/жака). Допълнителния е за handsfree/микрофона.

Ползвайте ги само на телефона!

Моята жена ме шашна така един път , сложила слушалките от телефона на едно плеарче и ми казва - много лошо свири :)

Пускам го аз , правя проби , еквалайзери , ефекти - абе всичко наред , издърпвам леко жака - звука се пооправя :( бах мама му , че и слаб звук .....когато погледнах жака .... с 4 позиции :)  взела тя от нокията слушалките и ще ме цака с топла бира Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята жена ме шашна така един път , сложила слушалките от телефона на едно плеарче и ми казва - много лошо свири :)

Пускам го аз , правя проби , еквалайзери , ефекти - абе всичко наред , издърпвам леко жака - звука се пооправя :( бах мама му , че и слаб звук .....когато погледнах жака .... с 4 позиции :)  взела тя от нокията слушалките и ще ме цака с топла бира Публикувано изображение

Аз за това нямам жена! ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз за това нямам жена! ;)

Не ти и трябва да си имаш. Всички могат да бъдат твои. Знаеш как!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да отблежа, че този модел лаптоп има само една единствена букса - обща и за микрофон и за слушалки - също както телефоните, така че забележката е неуместна. Как според вас се използва скайп на него с обикновени компютърни слушалки с микрофон дето са с два жака?? Той си е предвиден да работи точно с такива слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доскоро си ползвах Samsung-ски слушалки от смартфон на плеърчето и нямаше никакви проблеми (и без да има нужда да го намествам), така че явно зависи какво е гнездото, как точно пасва жакчето и т.н.

Само да отблежа, че този модел лаптоп има само една единствена букса - обща и за микрофон и за слушалки - също както телефоните, така че забележката е неуместна. Как според вас се използва скайп на него с обикновени компютърни слушалки с микрофон дето са с два жака?? Той си е предвиден да работи точно с такива слушалки.

Гнездото на лаптопа почти сигурно е с три контакта (като за стандартен стерео жак - от върха нататък: ляв, десен канал и маса) и най-вероятно или разпознава автоматично дали са включени слушалки или микрофон, или пита при всяко включване. Гнездото на повечето телефони е с четири контакта, жакът - също - от върха нататък обикновено ляв, десен канал, микрофон и маса, като понякога контактите на микрофона и масата са разменени.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно - т.е. само една букса (до нея има гравирани символи за слушалки и за микрофон - ако има някакво значение) , която обаче поема или само микрофон, или само слушалки? Изглежда ми нелогично да го конструират така, мислех че е за слушалки с микрофон (с общ жак).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопът няма ли си вграден микрофон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко години ми се случи нещо подобно и причината беше прекъсване на общия проводник(масата).Звукът беше "диференциално" стерео и по-слаб от обикновено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не ти е проблем , кажи какъв е този лаптоп -марка , модел ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не ти е проблем , кажи какъв е този лаптоп -марка , модел ????

Колега, в подписа на автора на темата, го има модела на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, в подписа на автора на темата, го има модела на лаптопа.

Ами не го виждам този подпис .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на този лаптоп си има вграден микрофон . Слушалки с 3.5мм жак има какви ли не и къде ли не . Ако пък толкова се държи на устройство тип "хендсфри" си има такива слушалки , пак са със същия 3.5мм стерео жак .

Автора да пробва със това което си трябва , а не с някакви хендита за телефони, и тогава да сподели ако има желание как са нещата .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.