Премини към съдържанието
Дон Киход

Защо като си инсталирам някоя игра тя няма uninstall

Препоръчан отговор

Защо като си инсталирам някоя игра тя няма uninstall ? Дръпнах си и си инсталнах Battlefield 3 , играх малко но след трябваше да uninstall но я нямаше нито при програми нито при деинсталиране на програми затова я изтрих ръчно . Сега е същото и с деад айланд какво да правя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурен ли сте ,че сте инсталирали ?

Или маи само сте разархивирали някоя рипната игра . И да , риповете се трият директно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Врачката казва, че описваш невъзможна ситуация. Поне на нея не й се случвало такова нещо. А пък аз и от нея съм по бос. Тъй или иначе, няма да дърпам нищо от никъде да ти проверявам ситуацията, ама ми се чини, че проблема е причинен от зад клавиатурна самодейност.

П.П. Освен в частични случаи на ситуацията описана от колегата. Чувал съм, че има рипове, в които няма скатани подробности.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами batllefield не беше рипната игра но dead island е рипната игра , станното е че и един приятел си я истегли , но той имаше uninstall  а аз не .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами batllefield не беше рипната игра но dead island е рипната игра , станното е че и един приятел си я истегли , но той имаше uninstall  а аз не .

Прочети краят на първият пасаж на предишният ми коментар. Нямаме идея какво си причинил на операционната си система...Дано поне ънинстала на програмите през Add/Remove programs да ти е налична и работеща услуга.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.