Премини към съдържанието
rogero

Имам проблем с 3D и 3D-HDTV Philips 32''

Препоръчан отговор

Здавейте. Имам голям проблем. Преди време въобще не можех да пусна 3D Stereoscopic но успях когато превключих телевизора в режим телевизор(преди бях на режим Монитор). И тук идва проблема. Образът е изключително гаден размазан, все едно clear type и други настройки са забранени. Натоварват ми се очите и се вижда гадно. А когато искам да го пусна телевизора на PC мод само премигва и нищо не се вижда само черен екран. Моля помогнете защото дадох много пари за тъпия телевизор и неискам да са на вятъра.PC Spec:CPU: Q6600 2.4GPU:Nvidia 260 GTXRAM: 6GB DDR2Разбирам че видео картата ми не е въобще силна но съм убеден че трябва да стане каквото искам. Работи 3D-то но не по начина по който трябва и в режим на телевизора какъвто трябва. Как да подкарам 3D-то на PC(монитор) мод.Моля помогнете.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здавейте. Имам голям проблем. Преди време въобще не можех да пусна 3D Stereoscopic но успях когато превключих телевизора в режим телевизор(преди бях на режим Монитор). И тук идва проблема. Образът е изключително гаден размазан, все едно clear type и други настройки са забранени. Натоварват ми се очите и се вижда гадно. А когато искам да го пусна телевизора на PC мод само премигва и нищо не се вижда само черен екран. Моля помогнете защото дадох много пари за тъпия телевизор и неискам да са на вятъра.PC Spec:CPU: Q6600 2.4GPU:Nvidia 260 GTXRAM: 6GB DDR2Разбирам че видео картата ми не е въобще силна но съм убеден че трябва да стане каквото искам. Работи 3D-то но не по начина по който трябва и в режим на телевизора какъвто трябва. Как да подкарам 3D-то на PC(монитор) мод.Моля помогнете.Благодаря!

Телевизор PHILIPS 32PFL4308H/T 3D LEDhttp://www.technopolis.bg/b2c/details/15346/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL4308H/T-3D-LEDЗначи да съм пределно ясен Телевизора има 3 мода 1-Изключен 2-Игра 3- Монитор. На първите 2 3D-то си работи, но картината е ужасна вижда се се едно съм пуснал аналогова телевизиа дори на HD резолюция. На 3тия мод се вижда всичко идеално но 3D не работи. Монитора само мига и застава на черен екран.. и накрая се изключва. Демек нищо ;( а на първите 2 няма смисъл да се гледа .. ще окюравея :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.