Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ojooo е уникална немска платформа за гледане на реклами и печелене от реклами. 
Програмата набира скорост с огромни темпове и в рамките на няколко месеца регистрираните потребители надхвърлят 1,7 милиона.

Какво представлява Ojooo? 

-социална мрежа 
-пощенски услуги 
-видео услуги 
-рекламни услуги (тип Adwords и Adsence) 
-създател на сайтове и темплейти 
-борса, която заплаща за закупуване и гледане на реклами (PTC)

Сайтът е лесен и удобен за работа с приятен дизайн. Плаща редовно при достигане на ниския минимум от 2$, разплащателните процесори са PayPal и Payza, има форум с активни модератори. Предлага се възможност за наемане на реферали като максимум може да имаме до 2000. За директните реферали нямаме ограничение. Като съотношение цена за клик и брои реклами, разминава всички други PTC сайтове. 

линк за регистрация ще намерите в подписа ми

П.С Написах тази тема за хора които проевяват интерес към подобни възможности. Така, че моля ви ако не сте заинтересовани или нямате какво да кажете не пишете излишни коментари.

Редактирано от Resilience
без реферали!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих първото си плащане след по малко от седмица работа с Ojooo. Ето го и плащането: 

В момента съм пуснал 2-ро плащане от 30$

Публикувано изображение

Редактирано от Resilience (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих първото си плащане след по малко от седмица работа с Ojooo. Ето го и плащането: 

В момента съм пуснал 2-ро плащане от 30$

30 долара за една седмица? Е, ако беше на час....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако сметнем времето което съм отделил, може да излезе че за час съм ги направил, това е нещо с което се занимавам през свободното си време. Между другото имаш някои много готини снимки в flickr, ако е твои де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако сметнем времето което съм отделил, може да излезе че за час съм ги направил, това е нещо с което се занимавам през свободното си време. Между другото имаш някои много готини снимки в flickr, ако е твои де.

Да, мои са. Благодаря.

Но въпроса е дали толкова пари могат да се печелят всеки час, 40 часа в седмицата. АКо не е така - това е поредната заблуда. Ако е така - от къде идват парите, какъв е финансовия план на организацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се 40$ не можеш да направиш за една седмица просто с кликане. Програмата предлага наемане на реферали които работят за теб. Това е едно от нещата, другото е директните реферали (хората които лично ти каниш). Сайта в момента предлага най-добрите цени за клик+ голямо количество реклами на ден което прави възможно печалбата от 10 активни реферала да е между 1$ 1,50$ на ден. Също така от мой собствени кликове правя по 0,40$ 0,50$ 0,60$ на ден. Другото от което се печели е комисиони за рекламиране и за ъпгрейдване. Ако някои реферал реши да рекламира нещо или да повиши нивото си се взема комисионна. Освен кликове има и прости задачки за решаване. Всичко това прави сайта една наистина добра възможност за печелене на свестни пари. В момента това е най-бързо растящия сайт. Когато се регистрирах преди седмица имаше 1,700,000 потребители в момента са 1,792.105.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето статистиката ми 8 дни след регистрацията ми: 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредно плащане от Ojooo 

40$

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дата на заявка: 30.12.2013г.

Дата на получаване:04.01.2014г.

Получена сума: 30$

Платиха ми: за 6 дена

Плащане: 4-то

Задължителна инвестиция: не,  (аз съм инвестирал 79$)

Доказателство:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пробвах се да се регистрирам, но ми изписва, че може по 1 акаунт на IP, при положение, че нямам други регистрации. Някои да предложи решение на проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би някои друг да ползва същия интернет като вас и вече да се е регистрирал? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би някои друг да ползва същия интернет като вас и вече да се е регистрирал?

Най - вероятно е така, а дали има начин да попитам доставчика да ми смени IP-to ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това вече не знам. Попитай някои които е със същия доставчик на интернет като твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащане от Ojooo номер 5 на стойност 40$

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко плащаш да се регистрирам в сайта. Викам да започна пазаренето от $200. Ти си кажи твоята цена. Ще мина през рефералния линк в подписа ти. Ма без да ми платиш няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирах се, вече имам 34 Total clicks, Currnet balance $0.102 USD. Т'ва к'во ще рече, че имам 1 долар или 10 цента ?Искам и да попитам к'ви пари си инвестирал лично твой или като си кликвал и като събереш си купуваш реферали ? 

Редактирано от sfexa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавам се с инвестиции в PTC сайтове, специално в Ojooo започнах с инвестиция от 79$ което включва Premium+ с 200 наети реферала. (имам разработена програма за инвестиране и възвращаемост на инвестицията в Оjooo) Като в момента съм постигнал чист доход от 5$ на ден които постоянно расте. 

Относно въпроса на    sfexa      имаш 10 цента в баланса си. За тези които проявяват интерес ще продължавам да публикувам плащанията си от сайта и как се развива той. Ако имате въпроси задавайте ги тук или ми пишете било на лично или в skype.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един вид, ако не инвестираш просто няма смисъл да се занимаваш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дали си заслужава или не зависи от тебе. Възможността я има и ако си креативен ще проработи и за теб. Примерно аз заради офертата която съм пуснал имам печалба 100$ (оферта за всеки мои реферал с premium+)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей бих се регистрирал в ojooo от твоя линк при условие $7 в пейпал. ;) Занимавам се предимно с необукс, но кликам редовно и си търсех реферал за ojooo че видях много положителни мнения за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се регистрираш от моя линк по скоро аз бих ти искал пари за да ти дам стратегия за развитие на акаунта. Така, че най-добре недей да се регистрираш като мои реферал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз тръгнах с големите надежди в този сайт, но уви! Имам висящо плащане от 10 дни и засега все още нищо. От съпорта мълчат като комунисти на разпит, а във форума на Лъжльо (ще го наричам така по разбираеми причини) има доста хора пропищели с подобни проблеми. Сайта започва да плаща избирателно и базирайки се на моя 6 годишен опит с подобни сайтове, това е началото на края на Лъжльо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да пропищя тука в нашия форум

Платена сума от Ojooo-100$

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Resilience
      Здравейте! Пускам оферта в която може да се включи всеки с над 100 приятеля в facebook. Имам facebook страница - https://www.facebook.com/pages/Iskren-V/575003099305332 и искам клиповете ми да достигнат до повече хора. За това плащам по 0,10$ за споделяне на мой клип. (0,10$ на 100 facebook приятеля) или ако имате 200 facebook приятели 0,20$ за споделяне, ако имате 1 000 facebook приятели 1,00$ за споделяне. Парите ги пращам веднага в PayPal. (трябва да имате регистрация в PayPal) Които е заинтересован да пише. Първо ще проверя профила ви след това ще ви покажа кои клип точно да споделите. Това няма да е еднократно но периодично ще ви давам материал за споделяне и ще ви пращам пари в PayPal.  Ако имате активна facebook страница ще се договорим как ще се получат нещата. Лек ден и пишете бързо, няма нищо сложно с един клик може да си припечелите нещо и да извлечете полза от facebook.
    • от Resilience
      Какво представлява GoldenTowns?
      GoldenTowns е най-увлекателната и интересна стратегическа игра позволяваща ни да изградим стой собствен град които да ни носи реални пари! Играта е смесица от политически, икономически и военни действия. Главната цел е да развием нашето малко селце до огромен град. Нашият град не е самостоятелна единица но сме включени в държави. България вече е на картата на goldentowns с няколко стотин града. Всяка държава има свои закони и бонуси които спомагат за развитието на градовете в нея. Най-ценния и важен ресурс в играта е златото. Това е така защото златото може да се продаде за реални пари или да се обмени за реални 24 карата злато(в момента 1 злато се продава за 5 евро). Златото се добива по няколко начина: Чрез изграждане на златна мина, през търговия на ресурси на пазара или чрез инвестиция в акции на играта, на държава, или на отделен град. С всеки ден играта става все по интересна и динамични ! Така, че не губете време но започнете да развивате своя град още сега и съберете колкото се може повече злато. 

ПС. На всеки заинтересован ще дам подробна информация и ще му помогна да се развие максимално бързо. Имаме специален чат в skype на българите които играят играта където помагаме на начинаещите да избегнат грешки в началните си стъпки.  Линк за регистрация ще намерите в подписа ми. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.