Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://wad.ojooo.com/register.php?ref=kamata91

Камата да не гризне дръжката... :clown:

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

luckyboy, много як аватар имаш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавам се с инвестиции в PTC сайтове, специално в Ojooo започнах с инвестиция от 79$ което включва Premium+ с 200 наети реферала. (имам разработена програма за инвестиране и възвращаемост на инвестицията в Оjooo) Като в момента съм постигнал чист доход от 5$ на ден които постоянно расте. 

Относно въпроса на    sfexa      имаш 10 цента в баланса си. За тези които проявяват интерес ще продължавам да публикувам плащанията си от сайта и как се развива той. Ако имате въпроси задавайте ги тук или ми пишете било на лично или в skype.

Здравей, направих си регистрация в оjooo, закупих си Premium + и си наех 110 реферала и за 8 дни направих 6,774 USD. Само не знам каква програма за инвестиране и възвращаемост на инвестицията в Оjooo да използвам. Моля те кажи ми каква програма да използвам, и как да използвам програмата с OJOOO, или някоя статия как става това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да пропищя тука в нашия форум

Платена сума от Ojooo-100$

Браво! Айде и аз да пропищя!  
Платена сума $900. Ако искате да разберете за моя "метод", как да правите тези пари за отрицателно време с Paint, пратете ми $100 по банков път. Без реферали и простотии и без да гледате реклами!  

post-299397-0-85697000-1391114819_thumb.
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Айде и аз да пропищя!  
Платена сума $900. Ако искате да разберете за моя "метод", как да правите тези пари за отрицателно време с Paint, пратете ми $100 по банков път. Без реферали и простотии и без да гледате реклами!  

Еee браво бе, човека иска 10,49$, ти 100$.  :no-no:

Редактирано от didko_tt (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еee браво бе, човека иска 10,49$, ти 100$.  :no-no:

Явно не схвана за какво говоря. Както и да е. Ползвай неговия и двата са еднакво безполезни!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам практика да инвестирам в наети реферали в които и да е сайт (Ojooo не е изключение) Купил съм само 200 в самото начало докато набера достатъчно директни реферали. Главната ми стратегия е инвестиция в няколко стотин директни реферали. Това става с платена реклама в определени места и в определено време за да има добър ефект + това имам теми подобни на тази в над 10 форума както български така и чуждестранни от където всеки ден имам по няколко реферала напълно безплатно. Сега единственото което правя е да проверявам форумите и да тегля пари. Обичам много този метод защото е пасивен! Може би не сте наясно но  Ojooo е повече от обикновен PTC сайт и възможностите за печалби не са само от "кликове на реклами". Примерно комисионата която получавам за закупен premium+ e 20$ a premium+ е за един месец.. другия месец пак. При положение, че имаш 10 реферала с premium+ това е 200$ на месец само от този бонус.

Както съм написал и в самото начало на темата хора които нямат какво да кажат да не пишат. Причината е, че много мразя досадата... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не схвана за какво говоря. Както и да е.Ползвай неговия и двата са еднакво безполезни!

Наистина е безполезно и за двата начина. Като събера 100$ ще ти пиша. Дай skype или facebook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС от мене със skype-а ми

Редактирано от Resilience (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно плащане от Ojooo за 60$

Публикувано изображение

Редактирано от Resilience (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно плащане от Ojooo за 60$

Публикувано изображение

Направо ще ме уморите от смях бе .... :lol6:

Какво ми продавате "СТРАТЕГИИ" като ги има безплатно навсякъде в интернет.

Специално за OJOOO е 80 USD > Premium+ + 200 Referrals > Реинвестиция докато напълниш 3000 > VIP acc > Реинвестиция до 5000 R.Referrals > От приходите > Реклама в другите сайтове.

На всички други сайтове е подобно.

Направо ме изумявате що за наглост да злоупотребявате с хора които търсят начин да извадят някой лев.И какво сте ми ги заслагали тея принтове от paypal все едно ,че сега не мога да вляза и да намер 500 принта на други които си рекламират акаунтите в другите сайтове.Хората са ви дали тук правто безплатно на форум за споделяне на мнения вие го удряте на мошенничество...замислете се малко.

на колега "КАМАТА91" без да искам съм му реферал в ClixSense но понеже съм фрапиран от неговата безочливост.Ще си дръпна кинтите и ще си изтрия акк-та поенже от съпорта ми казаха,че не мога да си сменя Sponsora.И как ще ми искаш пари по точно като ти стана реферал или по точно как ще си ги вземеш ми е много интересно.

Не стига че влачи сума ти пари като Affiliate от рефералите си ,ама и пари ще иска за стратегии...... Това се отнася до всички които правят същото.

Ако някой иска да печели от тези сайтове : Ojooo,neobux,Twikerz, i т.н. нека ми пише туке или на Sкype : corpbennet и с удоволствие ще споделя митичните "СТРАТЕГИИ " абсолютно безплатно,а ако иска да се запише като реферал през моя профил здраве да е.

Редактирано от Selmarion (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Selmarion, първо не само, че не искам пари за стратегии ами давам такива! Ако все още не си разбрал имах промоция (вече изтече) където всеки стартирал с Premium+ получаваше 20$  директно в paypal, пратени от мен. Няколко човека се възползваха. А относно поста в които съм написал, че искам пари за стратегия ще те помоля да не го вадиш от контекста, ако прочетеш малко по внимателно коментарите ще разбереш какво говоря. Помогнал съм на всеки един които се е свързал с мен дори да не е мои реферал... Така, че недей да си правиш евтина реклама на мои гръб и да си пробутваш сайтовете. 

Относно Ojooo сайта върви много добре и се развива добавиха още много нови неща. Скоро ще постна поредното плащане. Успех на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Selmarion, първо не само, че не искам пари за стратегии ами давам такива! Ако все още не си разбрал имах промоция (вече изтече) където всеки стартирал с Premium+ получаваше 20$  директно в paypal, пратени от мен. Няколко човека се възползваха. А относно поста в които съм написал, че искам пари за стратегия ще те помоля да не го вадиш от контекста, ако прочетеш малко по внимателно коментарите ще разбереш какво говоря. Помогнал съм на всеки един които се е свързал с мен дори да не е мои реферал... Така, че недей да си правиш евтина реклама на мои гръб и да си пробутваш сайтовете. 

Относно Ojooo сайта върви много добре и се развива добавиха още много нови неща. Скоро ще постна поредното плащане. Успех на всички :)

Господин помагач,такива нагли мошенници като теб не заслужават друго отношение.Отне ти само окло 10 дена да ми отговориш.Я ПОкажи кй сайт по точно ПРОБУТВАМ ?И като много се биеш в гърдите искаш ли да ме Ъпгрейднеш в ClixSense?

Ако се регистрираш от моя линк по скоро аз бих ти искал пари за да ти дам стратегия за развитие на акаунта. Така, че най-добре недей да се регистрираш като мои реферал.

БАХ НЯКОЙ Е ПИСАЛ ОТ АКАУНТА ТИ И ИСКА ПАРИ !!! :D Смехурко....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Selmarion, моето момче айде вместо да ни занимаваш с досадни коментари да си гледаш рекламките по внимателно, да не изтървеш някои цент. Да пишеш по форуми не е за теб. Аз ще правя нещата както аз ги разбирам и както аз искам. Ти си събирай стотинките и си пази акъла за себе си. 

Приятен ден на всички и успех ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е освободен от спазване на добрия тон!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме притесняват тъмните улици на Русе в квартал Родина където живея, но ме притеснява, че зацапваш темата. Писах още в началото които няма какво да каже да не пише ама не слушате... От тук нататък които нещо не му харесва да ми пише на лично не тука. Които има въпроси за Ojooo да не се притеснява да пише, ще отговоря на всеки:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се регистрираш от моя линк по скоро аз бих ти искал пари за да ти дам стратегия за развитие на акаунта.

Selmarion, първо не само, че не искам пари за стратегии ами давам такива!

:lol6:  :angry: 

Редактирано от locke (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички регистрирали се специално от този форум! Общият брой на директните ми реферали в Ojooo надвишава няколкостотин, като само от този форум всеки ден има поне 1 регистрирал се. Сайтът е наистина най-добрия в този бранш и интереса които проявявате към темата която съм направил за него е оправдан. Някои дори се възползваха от промоцията която бях пуснал в началото на новата година и получиха бонус от 20$ :) За в бъдеще ще продължавам да помагам на всеки един със съвети и публикуване на плащанията ми от Ojooo както и актуална информация за развитието на сайта. Може да ме  намерите и в skype не се притеснявайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички регистрирали се специално от този форум! Общият брой на директните ми реферали в Ojooo надвишава няколкостотин, като само от този форум всеки ден има поне 1 регистрирал се. Сайтът е наистина най-добрия в този бранш и интереса които проявявате към темата която съм направил за него е оправдан. Някои дори се възползваха от промоцията която бях пуснал в началото на новата година и получиха бонус от 20$ :) За в бъдеще ще продължавам да помагам на всеки един със съвети и публикуване на плащанията ми от Ojooo както и актуална информация за развитието на сайта. Може да ме  намерите и в skype не се притеснявайте.

Я ни прати един принт на странциата с "няколкото стотин" ,да си подкрепиш думите,че не излизат сметките.

Казваш че имаш Няколко стотин директни реферала,а имаш и и наети не се знае колко но щом даващ и "бонуси" значи имаш доста.

Само директни 324 реферала са 486 долара ако цъкат средно по 12 ада или 0.05 USD/Ден за 30 дни. + 1010 рентед са средно 14-17 долара дневно = още 420/510

А ти ми качваш някакви платежни от пей пал за 60-100 долара...?  :yanim: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Selmarion личи си, че нямаш опит с подобни неща.. първото което е щеше да ти е ясно, че от директните реферали средно са активни по 30 процента, или на всеки 100 реферала ще останат да кликат 30. Другото което е наетите ми реферали са нула, но дори да имах наети и да правя по 100$ на ден то 99$ щяха да са реинвестирани за удължаване на рефералите(когато имаш наети реферали е така). А това дали си влагам парите за реклама, дали ги тегля и колко тегля си е моя работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Selmarion личи си, че нямаш опит с подобни неща.. първото което е щеше да ти е ясно, че от директните реферали средно са активни по 30 процента, или на всеки 100 реферала ще останат да кликат 30. Другото което е наетите ми реферали са нула, но дори да имах наети и да правя по 100$ на ден то 99$ щяха да са реинвестирани за удължаване на рефералите(когато имаш наети реферали е така). А това дали си влагам парите за реклама, дали ги тегля и колко тегля си е моя работа

Това ако не ти стана ясно е статистиката от моя акаунт така че просто недей да говориш повече.Просто аз съм достатъчно интелигентен и опитен за да знам ,че не е добре да си развяваш финансовите доходи в интернет за щяло и нещяло.Виж как се оплете само.Отначало вербуваш хората да ти станат реферали и им оябсняваш как да си купят акаунт премиум+ с 200 бота сега пишеш че от 100 долара инвестиция за ботове 99 са реинвестиция обратно как са ти на 0 Rented рефералите и как не си заслужава. :slap1: После обясняваш как на няколко стотин реферала ще имаш 1/3 дето цъкат.....Да не говорим,че лъжеш че имаш няколко стотин при полжение,че на 20 декември си имал 15 а в средата на март имаш колк остотин...300- 500 ?МИ че ти до края на годината ще правиш по 3000 хиляди долара чиста пара само от оджоо както си почнал бе  :hush: Просто гледам и се кефя на такива лаици като теб дето вербуват хората да си губят времето твърдейки ,че знаят какво правят ,че даже и им искат пари !!!Това е последното което пиша мисля че се закопа сам достатъчно.Ако някой иска да знае как става и му се занимава реалистично със такива неща,ще се радвам да обясня,но не вземайте на сериосзно писанията на 22 годишни деца как си стоите у вас и ставатае богати от PTC сайтове ;)Това не става.Но добър доход в рамките на 300-500 долара месечно чрез директни и наети реферали е съвсем постижим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се кефя на такива като тебе дето само говорят но в действителност нищо не правят и тъпчат по цял ден на едно място. Не знам колко достатъчно си интелигентен но със сигурност си достатъчно смешен. Аиде остави за малко елката и сметките и излез малко навънка да подишаш чист въздух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска актуални ПЛАЩАЩИ РЕДОВНО PTC сайтове може да посети този сайт http://awesomemarty63.wix.com/ptceasycashmachine.По него сме работили аз и сестра ми Деница и брат ми Мартин,който желае да се запише ще получи безплатна E-BOOK PTC GUIDE и ако работи на поне един сайт поне 15 дена ще му пратим безплатна E-BOOK REFFERAL SECRETS,която закупихме онлайн за 16 долара от едни маниаци също работят като група и си поделят приходите.Там е описано всички най-изпитани и успешни методи и места за рекламиране и качествен трафик  за сайта с който работите.Много полезна информация наистина,не са за изпускане http://awesomemarty63.wix.com/ptceasycashmachine

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, не че искам да нарушавам ентусиазма ви, но 95% от тия PTC сайтове са пирамиди и само ви лъжат. Зомбират милиони хора да кликат по рекламите, за които дадени сайтове плащат. Хората си мислят, че получават реален трафик, а то е просто ваш клик, за да спечелите 1 цент, а в някои случаи няма и толкова.

Свършат ли рекламодателите приключват и т.нар. плащания. Това не е реален бизнес, макар и хората да са измислили начини да се печели. Ако искате да ограбвате бързо парите на такива мошеници правете бригади по 20-30 човека реферали и източвайте пейаутите, докато ги има, защото рано или късно уж надеждния сайт отива в графата SCAM или иначе казано измама.

Между другото една от най-добрите цъкалки през годините беше neobux, сега и там нещата са повече от ужасни.

Препоръчвам ви да развивате истински онлайн бизнес, чрез афилиейт програми, PPC или freelance, където да спечелите реални пари, но трябва да се вложат и малко усилия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха това ми хареса "Хората си мислят, че получават реален трафик, а то е просто ваш клик" Всеки които пуска реклама в PTC сайт му е твърде ясно, че ще получи моя клик. Никои не се надява на нещо друго, нали това е идеята на тези сайтове,,,:Д Да вярно е, че има сайтове които не плащат но има и такива които са се утвърдили и вече години наред плащат. Ние не живеем със заблудата, че PTC сайтовете са най-печелившото нещо в интернет. Но не всички неща са подходящи за всеки. Мен лично PTC сайтовете ме устройват защото не ми отнемат много време и не изискват някаква квалификация или специални знания. Вършат ми идеална работа като спомагателен доход. Желая успех на всеки с каквото и да сте се захванали в интернет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Resilience
      Здравейте! Пускам оферта в която може да се включи всеки с над 100 приятеля в facebook. Имам facebook страница - https://www.facebook.com/pages/Iskren-V/575003099305332 и искам клиповете ми да достигнат до повече хора. За това плащам по 0,10$ за споделяне на мой клип. (0,10$ на 100 facebook приятеля) или ако имате 200 facebook приятели 0,20$ за споделяне, ако имате 1 000 facebook приятели 1,00$ за споделяне. Парите ги пращам веднага в PayPal. (трябва да имате регистрация в PayPal) Които е заинтересован да пише. Първо ще проверя профила ви след това ще ви покажа кои клип точно да споделите. Това няма да е еднократно но периодично ще ви давам материал за споделяне и ще ви пращам пари в PayPal.  Ако имате активна facebook страница ще се договорим как ще се получат нещата. Лек ден и пишете бързо, няма нищо сложно с един клик може да си припечелите нещо и да извлечете полза от facebook.
    • от Resilience
      Какво представлява GoldenTowns?
      GoldenTowns е най-увлекателната и интересна стратегическа игра позволяваща ни да изградим стой собствен град които да ни носи реални пари! Играта е смесица от политически, икономически и военни действия. Главната цел е да развием нашето малко селце до огромен град. Нашият град не е самостоятелна единица но сме включени в държави. България вече е на картата на goldentowns с няколко стотин града. Всяка държава има свои закони и бонуси които спомагат за развитието на градовете в нея. Най-ценния и важен ресурс в играта е златото. Това е така защото златото може да се продаде за реални пари или да се обмени за реални 24 карата злато(в момента 1 злато се продава за 5 евро). Златото се добива по няколко начина: Чрез изграждане на златна мина, през търговия на ресурси на пазара или чрез инвестиция в акции на играта, на държава, или на отделен град. С всеки ден играта става все по интересна и динамични ! Така, че не губете време но започнете да развивате своя град още сега и съберете колкото се може повече злато. 

ПС. На всеки заинтересован ще дам подробна информация и ще му помогна да се развие максимално бързо. Имаме специален чат в skype на българите които играят играта където помагаме на начинаещите да избегнат грешки в началните си стъпки.  Линк за регистрация ще намерите в подписа ми. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.