Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здр,та направо на проблема и проблема е като инсталирам Флекса и като се опитам да намериа хл.ехе. него намирами защо него намирам

Редактирано от helpraiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Флекса" като FlexType ли?Ако е така, то проблема е самата вредна, ненужна и тотално нещастна програма, наречена FlexType... Съвсем спокойно може да се класифицира като вирус, който поврежда системни файлове и заменя такива. Ненужна е от времето на Win 98, което какво прави вече, 15 години? Не ми се смята...Динозавър от миналият век. Мислех, че е забравена... Ама има балъци все още...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр,та направо на проблема и проблема е като инсталирам Флекса и като се опитам да намериа хл.ехе. него намирами защо него намирам

Така стартирай като администратор. влизаш в папката на Anticheata - ти по - добре си свали направо играта с античийт , ако не си направил това инсталираш античийта в папката на играта след това чрез античийта търсиш hl,exe в папката на играта ти , няма как да не го намериш ако отново цс-а ти е боклук и няма читави файлове повредени и т.н. Пробвай да свалиш с античийт от sectora  и тогава вече трябва да го има , единствено което знам е че проблема е в теб , а не в античийта миналата седмица след преинсталация отново го направих и всичко беше както трябва. 

"Флекса" като FlexType ли?Ако е така, то проблема е самата вредна, ненужна и тотално нещастна програма, наречена FlexType... Съвсем спокойно може да се класифицира като вирус, който поврежда системни файлове и заменя такива. Ненужна е от времето на Win 98, което какво прави вече, 15 години? Не ми се смята...Динозавър от миналият век. Мислех, че е забравена... Ама има балъци все още...

Не не става въпрос за играта Counter strike 1.6 или по известното цс 1.6 , античийта е допълнителна програма която се инсталира към играта и позволява игра към сървъри който са строго защитени от потребители които използват хакове.и така де не само хакове ами и по чиста игра без лаг и така нататък. 

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не става въпрос за играта Counter strike 1.6 или по известното цс 1.6 , античийта е допълнителна програма която се инсталира към играта и позволява игра към сървъри който са строго защитени от потребители които използват хакове.и така де не само хакове ами и по чиста игра без лаг и така нататък.

Тогава аз съм в грешка...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.