Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер , наскоро подмених записвачката си и имаше функцията рисуваща , разбрах , че можеш да си сложиш картинки и т.н. на диска , но можете ли да ми кажете как става това , доколкото разбрах трябва да се копуват специални дискове , за записвачката не успях да намеря модела освен че отвънка пише само MODISC LG super multi. 

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам става дума за LG GH24LS70. (погледнете какъв точно е модела)

Ако е така: тази записвачка е предназначена да рисува на диска (LightSribe се казва технологията)

За да стане това Вие необходимо да си закупите LightScribe дискове (DVD-RW, CD-RW) които са мръсно жълти на цвят (от страната която ще се рисува)

Използва се програмата Nero и допълнително се сваля и LightScibe (добавката).

Разбира се диска се поставя от обратната страна (със жълтия слой към лазера), за да стане възможно "рисуването".

Рисунката не става цветна а черна (с различни нюанси на черно и сивото).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам става дума за LG GH24LS70. (погледнете какъв точно е модела)

Ако е така: тази записвачка е предназначена да рисува на диска (LightSribe се казва технологията)

За да стане това Вие необходимо да си закупите LightScribe дискове (DVD-RW, CD-RW) които са мръсно жълти на цвят (от страната която ще се рисува)

Използва се програмата Nero и допълнително се сваля и LightScibe (добавката).

Разбира се диска се поставя от обратната страна (със жълтия слой към лазера), за да стане възможно "рисуването".

Рисунката не става цветна а черна (с различни нюанси на черно и сивото).

Да , направих каквото ми казахте взех от тези дискове аз имах Nero свалих си добавкта и ми обясниха приятели как се работи с това да направих си супер готино е мерси много!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.