Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, когато си купувах новата конфигурация, направих според мен най- правилното, но същевременно допуснах и грешка, наблегнах на процесор и видео а спестявах от рам памет. Та за напред ще ми се наложи да си взема още рам (сега съм с 4Гб- 2х2 кингсън 1600мгх), дъното ми е това: Gigabyte GA-B85M-D3H  (2 PCI, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN), та предполагам че за рам, ще трябва плочките да са същите, тоест още по 2х2Гб, което ще запълни и 4-те слота (което за мене не е проблем), та как според вас ще е най- добре ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да вземеш една плочка от 4 ГБ. Взимай 2x2. Другия вариант е да продадеш тези 2 плочки и да вземеш 2x4.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това за еднаквите плочки и двуканалния режим не е много вярно. Скриншота го направих току що.

Взимай каквото намериш изгодно и стискай палци дъното да не се окаже прекалено капризно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.