Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Препоръка за микро фибърна кърпичка и спрей за компютъра.

Препоръчан отговор

Здравейте, днес си взех един спрей от магазина, които е до нашия блок. На него пише, че е за компютри/лаптопи/телевизори и т.н. Но след като го използвах, по екрана на компютъра и телевизора излезнаха някакви, петна които пробвах да ги махна, но не излизат.? Тези петна се появиха, след като ползвах спрея.! Моля да ми препоръчате, добър спрей за компютъра,тела,таблета и т.н. заедно микрофибърна кърпичка. Бюджета е 10-12 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам  за монитора и телефона (и други подобни джаджи с екран) Fellowes 250 ml. (с минимално количество алкохол 1%)

И съм много доволен. Преди ползвах някакъв български, но резултата беше: оставаха бели петна по монитора.

За кърпа мисля, че почти всяка микрофибърна би свършила работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам  за монитора и телефона (и други подобни джаджи с екран) Fellowes 250 ml. (с минимално количество алкохол 1%)

И съм много доволен. Преди ползвах някакъв български, но резултата беше: оставаха бели петна по монитора.

За кърпа мисля, че почти всяка микрофибърна би свършила работа.

Благодаря ти само, че ще може ли да ми препоръчаш някой от технотата.? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чистя с мокри бебешки кърпички, които са без алкохол.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес си взех един спрей от магазина, които е до нашия блок. На него пише, че е за компютри/лаптопи/телевизори и т.н. Но след като го използвах, по екрана на компютъра и телевизора излезнаха някакви, петна които пробвах да ги махна, но не излизат.? Тези петна се появиха, след като ползвах спрея.! Моля да ми препоръчате, добър спрей за компютъра,тела,таблета и т.н. заедно микрофибърна кърпичка. Бюджета е 10-12 лв.

Един известен професионален фотограф препоръчваше за лещите си да се ползват кърпички (микрофибърни), които се продават за стъклата на автомобилите. И си мисля че лещите на един обектив за доста по-фини от покритието на монитор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.