Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам нужда от флашка защото ми се налага да преинсталирам windows а нямам двд и не само . Колебая се между два варианта 8GB-USB3.0-UV128-ADATA тази или 8GB-USB-KINGSTON тази . Ще съм благодарен да споделите мнение или да предложите друго .

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Линковете да са по правилата!!!!!2. Какво значение има? Това е флашка! Няма да я ползваш 24/7 за прехвърляне на важни файлове и на секретна информация, нито ще ти трябва да съхраняваш данни с години на нея...................Какво щеш взимай, няма значение!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашките са консуматив, особено пък на тази цена. Какво толкова има да се избира...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Kingston-а. Имам 3 от тази марка, не са ми правили проблеми (дори след като изпрах едната в пералнята :) ).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще е a-data или Kingston - разлика няма да намериш. Взимай една от двете и не го мисли чак толкоз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е от 5 години и е Kingston никакъв проблем нямам с нея препоръчвам ти я.

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е от 5 години и е Kingston никакъв проблем нямам с нея препоръчвам ти я.

Aз имам и A-Data и Кингстън. Навремето имаше едни много добри модели PQI. Имаха хардуерен мост който ги правеше read only, но за нещастие при едно пътуване до Стара Загора я затрих точно тази флашка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не очаквай чудеса от към скорост при тези модели. Взимай което най-много ти хареса. Kingston ги водят малко по-издържливи, но не съм имал модели на тези две марки че да кажа конкретно собствено мнение. Иначе най-съм доволен от Transcend конкретно модел JF V30. Имам една такава на 4-5 години сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам различни марки флашки- AData, Kingston ,Transcend,Verbatim ,Toshiba , Sony , с различни капацитети . В годините със какви ли не марки и модели съм имал и  проблеми . За мен флашката е устройство за временно съхранение на някакви файлове , който просто да бъдат в мобилност за кратко време .

Автора на темата може да си вземе която и да е от 2-те , разлики съществени  няма . Само да не остава с убеждението ,че на тези устройства може да съхранява някакви важни за него неща в дълъг период от време ,и едновременно с това да включва и изключва флашката многократно . Едно недогледано включване с размърдване в порта , или слагането в повреден такъв на флашката ,и може да се стигне до една студена водица по отношение на това което се е намирало на въпросното устройство .

Успех желая и късмет , защото с тези неща който струват по 4-5 евро барабар с печалбата за продавача , си е нужен и късмет .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето имаше едни много добри модели PQI. Имаха хардуерен мост който ги правеше read only,

Нищо не си изгубил ,  който е намерил - ще се мъчи :) около 70 лева на времето дадох за една 8 гб - 3 год. и я хвърлих :no-no:

Както казаха колегите - избирай по форма и цвят - всичките са една стока :D боже до къде стигнахме , да се създават теми за 20 лева , онзи ден някой питаше какъв тостер да си купи - че те са 10 лева бе .... има ли значение .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не си изгубил ,  който е намерил - ще се мъчи :) около 70 лева на времето дадох за една 8 гб - 3 год. и я хвърлих :no-no:Както казаха колегите - избирай по форма и цвят - всичките са една стока :D боже до къде стигнахме , да се създават теми за 20 лева , онзи ден някой питаше какъв тостер да си купи - че те са 10 лева бе .... има ли значение .

Не забравяй, че за тези 20 лв трябва да пристъпим и правилата на форума, та да има някой да се нервира и да предупреждава, евентуално трие...Хайде стига, отговорихме на човека, всички, многократно, темата считам за изчерпана!
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не забравяй, че за тези 20 лв трябва да пристъпим и правилата на форума, та да има някой да се нервира и да предупреждава, евентуално трие...Хайде стига, отговорихме на човека, всички, многократно, темата считам за изчерпана!

Правилна ти беше забележката! За 20 лева се изписват 5 страници, сякаш човек купува самолет Боинг! Ненормална детска работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.