Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от когато инсталирах Windows 8.1 Pro Ping-а на интернета ми се качва и стига до 615... Проверявам в speedtest.net отваря всичко бавно.. Проблема ми се решава само когато прекъсна връзката за интернет и я пусна отново.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде правиш този пинг? С рутер, модем ли си или кабела от ISP влиза директно в ЛАН картата на компютъра?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет доставчика ми е Blizoo.. За сега нямам възможност да го сменя.. Те дават модема Cisco EPC2425.. Чрез него и Лан Кабела...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет доставчика ми е Blizoo.. За сега нямам възможност да го сменя.. Те дават модема Cisco EPC2425.. Чрез него и Лан Кабела...

Бях с такъв модем на Близу и имах проблеми с него. Може ли в момента да направиш пинг до Gateway на модема да видим колко милисекунди ще ти покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях с такъв модем на Близу и имах проблеми с него. Може ли в момента да направиш пинг до Gateway на модема да видим колко милисекунди ще ти покаже.

Как точно се извършва процедурата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно се извършва процедурата? 

Пускаш пинг до Default Gateway.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pinging 192.168.0.1 with 32 bytes of data:
Reply from 192.168.0.1: bytes=32 time<1ms TTL=64

Ping statistics for 192.168.0.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pinging 192.168.0.1 with 32 bytes of data:

Ping statistics for 192.168.0.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms

Добре пусни сега пинг и трейс до определена страница. Командата трейс е подобна като пинг. Пише се Tracert и името на сайта или IP адреса му. Например Tracert abv.bg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
C:UsersBalioFVFX>Tracert kaldata.com

Tracing route to kaldata.com [87.120.6.235]
over a maximum of 30 hops:

1     6 ms     5 ms     4 ms

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C:UsersBalioFVFX>Tracert kaldata.com

Tracing route to kaldata.com [87.120.6.235]

1     6 ms     5 ms     4 ms

Само това ли ти излиза? Направи Tracert и Ping до проблематични страници. Откъде си наблюдавал това забавяне на пинг, за което говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ли ти излиза? Направи Tracert и Ping до проблематични страници. Откъде си наблюдавал това забавяне на пинг, за което говориш?

От Speedtest.net. Но си е вярно много бавно отваря страниците също така голям Ping при играене на игри-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tracing route to speedtest.net [216.146.46.11]

1   111 ms   113 ms   218 ms  10.196.32.1
  2   159 ms   211 ms   220 ms  unknown.interbgc.com [217.9.237.49]
  3   192 ms   187 ms   197 ms  sfia-b2-link.telia.net [213.248.83.25]
  4     *      245 ms   390 ms  prag-bb1-link.telia.net [80.91.245.6]
  5   349 ms   369 ms   370 ms  win-b4-link.telia.net [80.91.246.51]
  6   236 ms   229 ms   218 ms  level-ic-1573273-wien-b4.c.telia.net [80.239.128
.178]
  7   496 ms   471 ms   442 ms  ae-12-12.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.153.14
6]
  8   254 ms   293 ms   263 ms  ae-63-63.csw1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.163.2]

9   551 ms   455 ms   442 ms  ae-62-62.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.17
]
 10   428 ms   278 ms   155 ms  ae-24-24.ebr2.London1.Level3.net [4.69.148.197]

11   151 ms   128 ms   125 ms  ae-43-43.ebr1.NewYork1.Level3.net [4.69.137.74]

12   145 ms   151 ms   175 ms  ae-71-71.csw2.NewYork1.Level3.net [4.69.134.70]

13   195 ms   179 ms   165 ms  ae-23-70.car3.NewYork1.Level3.net [4.69.155.69]

14   154 ms   146 ms   159 ms  DYNAMIC-NET.car3.NewYork1.Level3.net [4.53.90.15
0]
 15   259 ms   242 ms   238 ms  redirector2.dynect.net [216.146.46.11]

Trace complete.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадете се на достачика. Наистина имате големи времезакъснения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
    • от Daniel95
      Добър вечер колеги  имам нужда от следните драйвери за лаптоп модел LENOVO 320-15IKB / 80XL00EYBM  но за Windows 8.1/64bit . Успях да намеря само драйверите за Windows 10 , но те не се инсталират правилно на моята система.
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Мальчик Бананан
      Здравейте, имам проблем с Акронис (горепосочената в темата). HP Probook 450 G2, Windows 8.1, нова инсталация. Имам си я тази програма отдавна и независимо на какво съм я ползвал, винаги ми е вършила страхотна работа. Първо и най-вече да си "цепя" диска без да трябва да преинсталирам. Свива Уинските файлове и Уина в един раздел и това е. Но тук не става? Какъв може да е проблема? Някакви хардуерни защити или...? Задавам му да извърши цепенето, машината рестартира, виждам, че извършва процес програмата и после нищо.

Пробвах си инсталирам 11-та версия на същата програма, но ми иска да ми отваря някакви портове, някакви ненужности и я разкарах по живо, по здраво. Ако някой знае подобна програма - но наистина надеждна да свирка - да си разделя диска без да трябва преинстал...
    • от moniantov
      Здравейте приятели, 
      обикновенно този тип проблеми си ги решавам сам с помоща на гугъл.. , НО какво ли не правих и точен отговор не намирам.. От известно време на лаптопа при менюто за избор на мрежи ми изписва следния проблем - Not connected, No connections are available.. Изгледах 100 клипа на индийци в ютуб как да го оправя, не помагат.. единствено май стигнах до заключението, че имам corrupt files при internet driver-ите.. Изтеглих 2 различни драйвера от сайта на Intel, но след тяхната инсталация пак нямам интернет. Много се надявам да ми помогнете.. Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.