Премини към съдържанието
Momichence

Съвет за покупка на геймпад/джойстик за компютър

Препоръчан отговор

Здравейте уважаеми потребители.Търся да закупя джойстик за подарък. За съжаление финансовите ми възможности не са никак стабилни и мога да си позволя скромната сума от 25,00-30,00лв.Ще Ви помоля да ме посъветвате на какво да се спра? Кое е възможно най-доброто което мога да намеря за тази сума?Не разбирам много от този вид устройства. Предполагам всички модели имат вибрационни качества или греша? Има ли вероятност да възникне проблем със свързването към компютъра, ако закупя безжичен джойстик, а жичен?Благодаря на всички отзовали се, предварително.Хубав и ползотворен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк. Избери си. Не мога да кажа за тези пари обаче колко ще издържат. Зависи естествено и ти как ще работиш с него.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, Емо Костов.

Но дали е възможно да ме опътите към някаква марка или модел? Защото дори от тези евтините има толкова много производители.

Той е за подарък. Момчето не играе ежедневно игри, защото има много други задължения. Но се случва през свободното му време.

Редактирано от Momichence (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но дали е възможно да ме опътите към някаква марка или модел? Защото дори от тези евтините има толкова много производители.

Моят е Genius и беше към 30 лева , 2 година съм с него те всъщност от PSP - то ми го дадоха и след като проверих модела в интернет видях че е на цена 30 лева , но е супер удобен с вибраций. Нека друг каже по-добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BUS0F благодаря, знаете ли кой модел конкретно е вашият?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BUS0F благодаря, знаете ли кой модел конкретно е вашият?

Никакъв проблем , ето 

GENIUS MaxFire Grandias 12.  http://bgmall.bg/gamepad-genius-maxfire-grandias-12v-vibratsiya-makro-turbo-funktsii-usb-1?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link Може от тук да видите какво представлява , моят на външен вид е малко по различен даже мога да кажа че този по новият е по добър. 

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем , ето 

GENIUS MaxFire Grandias 12.  http://bgmall.bg/gamepad-genius-maxfire-grandias-12v-vibratsiya-makro-turbo-funktsii-usb-1?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link Може от тук да видите какво представлява , моят на външен вид е малко по различен даже мога да кажа че този по новият е по добър. 

Намерих го, да. Удобен ли е? Бутоните издават ли някакви неприятни звуци? А дали се предлага безжичен?

Май много взех да искам за 30лв!  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих го, да. Удобен ли е? Бутоните издават ли някакви неприятни звуци? А дали се предлага безжичен?

Май много взех да искам за 30лв!  :shy11:

Удобен е доста , бутоните не са толкова шумни и не не издават неприятни звуци , съжелявам за безжичен наистина незнам не съм търсил може да се разгледате , но ви гарантирам , че този джойстик не е лош избор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е за подарък. Момчето не играе ежедневно игри, защото има много други задължения. Но се случва през свободното му време.

Аз мога да кажа добри думи за този модел. На един познат хлапето му го използва и се държи доста добре. Разбира се всичко е субективно и на късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще разгледам и този.

А искам да ви попитам още нещо. Прочетох в един сайт, че тръгват почти всички игри. Какво ще рече това? Има вероятност да не работи с някоя игра ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.joysticks.ru/joysticks/articles/review_joysticks.shtml - Ревю на джойстици до 20$(На руски език). На какво е необходимо да наблегнем при избора на джойстик, по принцип. До колкото разбирам от статията Genius Flight2000 F-23 USB  е средно ниво джойстик и е на цена, която те устройва. Ето ти и линк към въпросния атрибут.http://www.sravni.bg/product/_dzhojstik_genius_f_23u_maxfighter_10_button_usb-5201c3ac09df326b6c000db9/ - GENIUS F-23U MaxFighter 10-Button USB

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

keba благодаря, но на мен ми е необходим джойстик от този вид например http://s1.emagst.bg/products/4/3820/images/img191841_24052013145707_0_350x350c_n51s.jpg

а не ръчка  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

keba благодаря, но на мен ми е необходим джойстик от този вид например http://s1.emagst.bg/products/4/3820/images/img191841_24052013145707_0_350x350c_n51s.jpg

а не ръчка  :shy11:

Аз да си кажа честно, преди повече от 20 години беше времето, когато съм играл с джойстик, така че едва ли мога да бъда капацитет в тази област, но съобразно средствата , които можеш да вложиш в тази покупка и устройството на джойстика, т.е. намалената до минимум възможност за амортизация, едва ли можем да говорим за водеща марка и едва ли можеш да сбъркаш при избора си. Единствено дебелината на устройството, може да доведе до удобство или неудобство при употребата.Все пак доколкото поразгледах нещата ,марката от твоята снимка е добра. Успех при избора.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.