Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предложете някое хубаво охлаждане че при игра отивам на 65 градуса

Кутия:Cooler Master k280

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще ти свърши работа - CM HYPER T4 QUAD HEAT PIPES

Обща стойност - 46.86 лв. с ДДС

Друг вариант е Cooler Master Hyper 212 EVO ако го намериш някъде за под 60лв.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за COOLER MASTER Hyper 212 Evo. Въпреки, че 65 градуса не е много страшна температура. 

В cpu-world Пише макс температура 70 градуса и за това мисля че не е много добре за процесора  

Това ще ти свърши работа - CM HYPER T4 QUAD HEAT PIPES

Обща стойност - 46.86 лв. с ДДС

Друг вариант е Cooler Master Hyper 212 EVO ако го намериш някъде за под 60лв.

Погледнах охлаждането но не видях да пише никъде че става за fm2 само за fm1 пише а и аз мисля да взема CM Hyper 212 evo кое е по добрия вариант ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен CM Hyper 212 EVO,което се намира трудно,защото е евтино и добро и все е изчерпано-True Spirit 63 лв,Arctic Freezer 13Pro 60-65 лв.,DC S40 48 лв.,Еc VENTI 42 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за предложения

Освен CM Hyper 212 EVO,което се намира трудно,защото е евтино и добро и все е изчерпано-True Spirit 63 лв,Arctic Freezer 13Pro 60-65 лв.,DC S40 48 лв.,Еc VENTI 42 лв.

А кое е най добро от предложените ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрейзъра е трепач за тия пари.Близо 700 грама е и разсейва 200W . Сваля ти 15-20 градуса без да  чуваш перката изобщо . Имам 2  вентилаторчета 92-ки на тая марка и  като ги пусна на 2000 оборота ми издухват пепеляка от кутията без да ги чувам :) Като видиш някъде да пише Fluid Dynamic Bearing  да знаеш че ше се пенсионираш с тая перка . Толкова са тихи,че чак чуваш тишината .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си намериш втора ръка Noctua до посочените пари, ще останеш много доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за предложения

А кое е най добро от предложените ?

Кажете и колко е широка кутията ви.Все пак,трябва едното в другото да се напасне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето си е написало с каква кутия е  ама няма кой да прочете :) От моделите предложени в темата всичките се побират .Широка е като 3 стаен апартамент барабар с мазето и таванската :)

Cooler Master k280

Dimension (W x H x D) 219 x 429 x 480mm / 8.6 x 16.9 x 18.9 inch

Maximum Compatibility VGA card length: 315mm / 12.4 inchCPU cooler height: 162mm / 6.4 inch

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой обърна ли внимание на процесора? 65 градуса е повече от добра температура в игрите, да не говорим, че датчиците в тия процесори показват неща доста далеч от истината.  Единствената разумна причина да се сменя охлаждането е, ако сегашното е шумно и целите намаляване на шума, ако не няма смисъл.  Aко ще се дават пари по-добре да се смени процесора с 4-ядрен. Продай тоя и доплати за Athlon II X4 760K

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрейзъра е трепач за тия пари.Близо 700 грама е и разсейва 200W . Сваля ти 15-20 градуса без да  чуваш перката изобщо . Имам 2  вентилаторчета 92-ки на тая марка и  като ги пусна на 2000 оборота ми издухват пепеляка от кутията без да ги чувам :) Като видиш някъде да пише Fluid Dynamic Bearing  да знаеш че ше се пенсионираш с тая перка . Толкова са тихи,че чак чуваш тишината .

Съжалявам но нещо не разбрах точния модел за този охладител който говорите но имам интерес :)

А охладителя ми трябва за overclock и за това си търся някакво хубаво охлаждане

Някой обърна ли внимание на процесора? 65 градуса е повече от добра температура в игрите, да не говорим, че датчиците в тия процесори показват неща доста далеч от истината.  Единствената разумна причина да се сменя охлаждането е, ако сегашното е шумно и целите намаляване на шума, ако не няма смисъл.  Aко ще се дават пари по-добре да се смени процесора с 4-ядрен. Продай тоя и доплати за Athlon II X4 760k

Сегашното охлаждане не е шумно даже е перфектно като за боксово ,в момента нямам възможност за нов процесор понеже си взех видео карта и ми останаха малко пари ,а в бъдеще време може да сменя процесора и ще имам и добър охладител за него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този говоря Arctic Freezer 13Pro . Ако няма да ходиш на световното за клок ще ти свърши работа. Като го  клокнеш със 200 мегахерца процесора си па той  ше стане като 6 ядрен ксеон да знаеш :) Те заводски са му дали 20% запас на процесора и ти сега искаш да му ги вземеш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този говоря Arctic Freezer 13Pro . Ако няма да ходиш на световното за клок ще ти свърши работа. Като го  клокнеш със 200 мегахерца процесора си па той  ше стане като 6 ядрен ксеон да знаеш :) Те заводски са му дали 20% запас на процесора и ти сега искаш да му ги вземеш .

Разгледах повече и никъде не пише че става за сокет FM2

Редактирано от Йоан Арабов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно си гледал  в сайт за  ски или  шейни :) Ама на официалната страница хората пишат че става !!!http://www.arctic.ac/eu_en/freezer-13-co-789.html

CompatibilityIntel Socket:1366, 1150, 1156, 1155, 775AMD Socket:FM2(+), FM1, AM3(+), AM2(+), 939, 754Max. Cooling Performance:200 Watts

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно си гледал  в сайт за  ски или  шейни :) Ама на официалната страница хората пишат че става !!!http://www.arctic.ac/eu_en/freezer-13-co-789.html

CompatibilityIntel Socket:1366, 1150, 1156, 1155, 775AMD Socket:FM2(+), FM1, AM3(+), AM2(+), 939, 754Max. Cooling Performance:200 Watts

Това което си предложил ти е друг модел от това което показваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре я погледни на сайта на Никем  за тоя модел и ми  кажи потдържа ли FM2 сокет  Cooler Master Hyper 212 EVO после отиди в  сайта на производителя и прочети там какво пише  за същия модел.  И ако те е страх  да се не прекараш  може да се обадиш и да ги питаш става или не става охладителя. Има ли разлика в закрепването между FM1 и FM2 да сподели някой .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив, лаптопи, таблети и други IT услуги
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Офис: ул. Златю Бояджиев 27 - срещу Панаира
      Имейл: office@callpchelp.eu
      http://pcservizplovdiv.ml

http://kompiutriplovdiv.ml/
      http://plovdivpc.ml
      http://web.prodavalnik.top/kopiutarenservizplovdiv/
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: компютърен сервиз пловдив, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, компютри, лаптопи, таблети, продажба, офис техника, принтери, уеб дизайн, хостинг, домейни, оналйн магазини, камери, системи за сигурност, видеонаблюдение, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри пловдив
    • от Мариян Станчев
      Здравейте! Имам проблем с охлаждането на лаптоп ASUS X550J, при който вентилатора работи избирателно, но дори при моментите, в които е решил да работи е на минимални честоти, макар и трети програми да казват, че работи на големи обороти. Чистен е редовно. Струва ми се, че самият вентилатор е "сдал фира" и не може да функционира правилно. Търсих в онлайн пространството за охлаждане като моето, но явно аз съм слаб в тези области .. Не можах да открия същото, или по-скоро не зная какво точно да търся ...
      Въпросите са ми следните: Мога ли да сменя само вентилатора от цялото охлаждане ИЛИ трябва да сменя цялото охлаждане? 
      Струва ми се, че е едно цяло тяло, отводите с вентилатора, но може и да греша. 
      Бих бил благодарен, да ми помогнете с това, как мога да разбера изцяло нужната ми информация, за да мога да намеря точната/ите част/ и дали бих могъл да я/ги намеря онлайн, за да си спестя време от сервизи и пари от труд.
      С уважение, един невежа!
      ПС: Прилагам снимка на охлаждането намерена от интернет, нейде из дивото ...

• от Mitko23
      Предварително се извинявам ако съм объркал раздела в  форума.
      Искам да попитам дали някой е пазарувал от vario .bg и ако може да ми кажете дали да си поръчам части от там.
    • от Xshg
      Искам да попитам за това водно охлаждане https://www.amazon.es/gp/aw/d/B01LWUBSQ6/ref=ox_sc_act_image_2?smid=APWJNLEIHBBOT&psc=1 защото мисля да си го купувам.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.