Премини към съдържанието
blacknoob

Търся Дривер за джойстик

Препоръчан отговор

Здравейте преди време си закупих този джойстик SWEEX GA101 и съм на уинсдоус 7 64-бита , за този джойстик намирам само за уиндоус хп дривери и като пусна някоя игра той не работи правилно тръгва но примерно на Дарксаидърс някой копчета не работят и немогат да се настроят ,,, някой може ли да ми помогне като ми открие дривери за този джойстик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам сте настроили бутоните на геймпада от настройките (контролите на играта)?

Има драйвер за Windows Vista (в официалният сайт), който май е комбиниран (и за XP).

Ако не стане и вече сте го пробвали, значи няма какво да се направи по въпроса

Освен да опитате Windows да си инсталира и сами драйвери от Диспечера на устройствата (с десен бутон на проблемния пад).

При неуспех: си вземате нов геймпад, съвместим със x64 битовата ОС.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е доста стар джойстик и наистина както колегата каза - не се поддържа от Win 7 x64. И аз имах подобен проблем, и го реших като стария го подарих и си взех нов. А пък и сега са в коледно намаление по 10 - 15 лв. не вярвам да ти олекне много джоба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.