Премини към съдържанието
dr.dechev

Избор на таблет 7 до 8 инча и до 250-300 лева с 3G или USB OTG?

Препоръчан отговор

Здравейте , имам задача да купя таблет на дъщерята (около 10 годишна), но тъй като най-вероятно и аз ще го открадвам за малко , ми се иска да е по-добър в някои отношения. Бих искал да е с USB OTG, 3G или HDMI, някое от трите, за да имам различни опции при свързване. 
Бях се насочил към Asus MemoPad HD7  и към Galaxy Tab 3 7.0. Първият обаче няма нито едно от трите, за Galaxy Tab 3 не знам само  дали поддържаUSB OTG. Не желая да купувам боклуци, а таблета трябва да е купен до 22.12.2013. Ако някой може да помогне с идеи благодаря предварително! Публикувано изображение

ПП: От някоя Техно-бакалия ще ми е по-лесно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам задача да купя таблет на дъщерята (около 10 годишна), но тъй като най-вероятно и аз ще го открадвам за малко , ми се иска да е по-добър в някои отношения. Бих искал да е с USB OTG, 3G или HDMI, някое от трите, за да имам различни опции при свързване. 

Бях се насочил към Asus MemoPad HD7  и към Galaxy Tab 3 7.0. Първият обаче няма нито едно от трите, за Galaxy Tab 3 не знам само  дали поддържаUSB OTG. Не желая да купувам боклуци, а таблета трябва да е купен до 22.12.2013. Ако някой може да помогне с идеи благодаря предварително! Публикувано изображение

ПП: От някоя Техно-бакалия ще ми е по-лесно!

От мен 1 глас за Самсунга 

И да поддържа USB OTG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме и нов кандидат LENOVO A3000

+ според мен на Леновото е 3 G-то

обаче тук ме изгуби РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ 600 X 1024  :shock11:

Иначе ние имаме и двата от изброените Асус и Самсунга . Лично на мен, като допир и удобство в ръцете ми е по-добре с Асус-а,не знам може би заради алуминиевият капак, но Галакси-то го бие по характеристики има и предна камера и задната е по-добра от на Асуса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера е закупен един ACER ICONIA TAB А1-810 16GB. Причина за закупуването - възможност за HDMI и USB - OTG. Последното проверено на място. :)

Надявам се малката да го хареса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.