Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
stranger1

свързване на монитор към лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблеми с лаптома ми (fujitsu siemens amilo li 1718  ОС:ХР) опитвам се да свържа 1 lcd монитор към него но не става, от опциите на дисплея мога само да разширя десктопа към отделния монитор, но не иска да показва директно това дето е на лаптопа, има 1 квадратче "use this device as the primary monitor" но не дава да го включа. Гледах клипчета на които видях че win7 има доста опции на дисплея но не искам да си сменям операционната.Теглих всякакви драйвери но рядко намирам такива дето да станат,даже от официалния сайт на AMD не станаха.Видеокартата на лаптопа е вградена- radeon express 200m.Един път намерих някакви драйвери, с които тръгна монитора обаче се виждаха "артефакти" и ги махнах.Също така съм пробвал многократно да включвам и изключвам монитора и лапропа,сменях резолюциите и нищо.Само един път по случайност тръгна монирора ,когато пусках лаптопа и повече не стана. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е марката на монитора и по какъв начин се свързваш с този монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от настройките на видеокартата,какви възможности имате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора е LG flatron w2443t даже и инсталирах драйверите за монитора,връзката е с VGA кабел

няма настройки на видеокартата по принцип би трябвало да има catalyst център но няма такова нещо при мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора е LG flatron w2443t даже и инсталирах драйверите за монитора,връзката е с VGA кабел

няма настройки на видеокартата по принцип би трябвало да има catalyst център но няма такова нещо при мен

Вероятно не си инсталирал всички драйвери. В сайта на производителя виждам, че има драйвери само за Windows Vista. Може да си свалиш тази програма и да пробваш с нея дали ще имаш всички драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно не си инсталирал всички драйвери. В сайта на производителя виждам, че има драйвери само за Windows Vista. Може да си свалиш тази програма и да пробваш с нея дали ще имаш всички драйвери

Пробвах я,не стана,също така използвах driver genius и тя не направи нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я,не стана,също така използвах driver genius и тя не направи нищо

Виж тогава тази тема. Долу има линк за драйвери за Wndows XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тогава тази тема. Долу има линк за драйвери за Wndows XP.

драйверите от тази тема теглих преди време и от тях се показваха артефакти,ще ги пробвам пак :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.Само един път по случайност тръгна монирора ,когато пусках лаптопа и повече не стана. :(

Я виж кабела, как е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж кабела, как е ;)

кабела е добре,монитора си тръгва само не показва това дето е на лаптопа.разширението на десктопа си работи и си местя прозорци към отделния монитор

Редактирано от stranger1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв модел е лаптопа или най-добре направо снимай клавиатурата, особено функционалните клавиши трябва да се виждат доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв модел е лаптопа или най-добре направо снимай клавиатурата, особено функционалните клавиши трябва да се виждат доста добре.

fujitsu siemens amilo li 1718 има 1 клавиш на който е показан екран и лаптоп но той не работи,четох в нета че като се натисне Fn + този клавиш ставало превключването между монитори обаче при мен не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.