Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Налага ми се да пътувам в чужбина и тъй като нямам възможност да взема настолният си компютър там, реших да си взема някой евтин лаптоп втора употреба. Какво бихте ми препоръчали? Лаптопа задължително трябва да разполага с Wi-Fi ( с възможно най-голям обхват ), DVD записвачка и по възможност да поддържа Windows 7 ( не е задължително, но е препоръчително ). Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,не си казал за какво време ще пътуваш (ще престоиш там) и за какво точно ще се ползва машината.На "прима виста" бих ти препоръчал таблет, ако е просто за връзка. Виж, ако трябва да вършиш някаква конкретна работа ще е по-добре да споделиш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,не си казал за какво време ще пътуваш (ще престоиш там) и за какво точно ще се ползва машината.На "прима виста" бих ти препоръчал таблет, ако е просто за връзка. Виж, ако трябва да вършиш някаква конкретна работа ще е по-добре да споделиш!

Здравей и благодаря за бързият отговор :)

Аз също си мислех за таблет, но поради причината, че се занимавам с документация, ми се налага доста често да използвам принтера, който е в чужбина, а до колкото знам, таблета не може да се използва за принтиране. Но иначе лаптопа ще се използва за разговори с хора, намиращи се на територията на България и също така за сърфиране из интернет, нищо по-тежко като игри, HD филми или подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако събереш още 200-250-300 лева ще можеш да си купиш нов лаптоп. Например : http://www.technopolis.bg/b2c/details/511453/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-X551CA-SX027D по интернет е 512 лв и има лицензиран уин8 

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако събереш още 200-250-300 лева ще можеш да си купиш нов лаптоп. Например : http://www.technopolis.bg/b2c/details/511453/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-X551CA-SX027D по интернет е 512 лв и има лицензиран уин8 

Вярно. Ако събере още 12М може да вземе самолет.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей и благодаря за бързият отговор :) Аз също си мислех за таблет, но поради причината, че се занимавам с документация, ми се налага доста често да използвам принтера, който е в чужбина, а до колкото знам, таблета не може да се използва за принтиране. Но иначе лаптопа ще се използва за разговори с хора, намиращи се на територията на България и също така за сърфиране из интернет, нищо по-тежко като игри, HD филми или подобни.

Принтера как е свързан? Ако е в мрежа, мрежата, към която е вързан и таблета, би трябвало да можеш да принтираш.

Не етично, и, нека кажа - малоумно е, да караш човек да събира двойно повече от отделените пари!!!! Това е глупост! Никой от нас не съди хората за средствата им, не ги оценява, не им натяква избраният бюджет, а се опитва да работи с него.... За това, ето едно предложение от мен, без никаква претенци за най-добро, нито за каквото и да е, просто покупката 2-ра ръка си е късмет, както и въпрос на пазарлък :)Lenovo ThinkPad T60 с IPS матрица, лаптопа е тестван и е проверен, но е с неработеща батерия, това може да е проблем!! {url=http://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo+ThinkPad+T60+Windows+7+--52753]Този, а 30 лв над бюджета, май има някакъв живот в батерията... Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за предложенията на всички. За момента съм се спрял на второто предложение от quickJO, вярно е, че е 30 лева над бюджета, но ми изглежда доста стабилен за тази сума. Приемам още предложения, не се бойте да изкажете мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за предложенията на всички. За момента съм се спрял на второто предложение от quickJO, вярно е, че е 30 лева над бюджета, но ми изглежда доста стабилен за тази сума. Приемам още предложения, не се бойте да изкажете мнението си.

Погледни сайта на ITR не всичко налично е включено в онлайн магазина звънни им и ги попитай.

Машинките им са минали през сервиз и си казват ако нещо не е наред по дисплея, корпуса или пък батерията не държи и най-важното дават 6месеца гаранция.

ThinkPad X61

Hp Compaq Модел: 6910p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа, едто още едно предложение, точно за 300 лв заковано: IBM ThinkPad T61. Заслужава си да го огледаш, а дават и 6 месеца гаранция :)Машинката сама по себе си е много здрава.Но ти търсиш нещо за няколко месеца, до клкото разбирам и не си много претенциозен, та си мисля, че което и да вземеш от предложенията, ще е ОК.И понеже каза, че 30 лв отгоре не са проблем, погледнах и малко по скъпичък: IBM ThinkPad R61.p.s.Или може и HP Compaq 6910P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е предложението ми2 модела малко над 300 лева това , но е 40 лева над бюджета... Предполагам  като говорите може да се вмъкнете в парите.Този

Редактирано от venci_1913 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето предложение е това , но е 40 лева над бюджета... Предполагам  като говорите може да се вмъкнете в бюджета.Този

То хубаво, ама няма никаква гаранция. А за лаптоп това е хубаво. Другите, предлагани от нас, са тествани в сервиз, имат гаранция от момента на покупката, те са сервизирани и са изрядни, а от Продавалника си е чист късмет на какво ще попаднеш...Лично за мен няма никакъв смисъл да се пазарува от там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с вас ,но тези , които са тествани са с по-слаб хардуер . Втора употреба си е голям риск , но може да тествате на място . Аз лично бих рискувал ,но автора ,ако не иска ,няма смисъл да рискува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с вас ,но тези , които са тествани са с по-слаб хардуер . Втора употреба си е голям риск , но може да тествате на място . Аз лично бих рискувал ,но автора ,ако не иска ,няма смисъл да рискува

Ако е от същият град, както и продавача, да, може да се тества, иначе ония 15 минути ли бяха на Еконт, това не си е тест...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с вас ,но тези , които са тествани са с по-слаб хардуер.

Добре - и ако ти изпратят лаптоп със заминал видео чип, закрепен с печене във фурната, който ти умре след 20 дни? Пак ли ще говориш, че по-бързият хардуер, но не тестван е по-добре? В Продавалника е скъпотия и има много мошеници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.