Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам  ...имам един много голям проблем с биос-а не иска да се вкл без да исках му слойих парола и не ми излиза F2 нито F12 като се опитам да го вкл ми излзиза да написха паролата написвам я, а после става черен екран с черната лентичка отгоре и само натискам Ф2 и се опитва да го вкл като премигва в горния десен ъгъл и до там .....а направих стартирането на преинсталацията на WINDOWS 7 ot windows8 на вкл лаптопмарката на лаптопа е ASUS X52DГЛАВНАТА МИ ЦЕЛ БЕШЕ ДА ПРЕМИНА ОТ WINDOWS 8 na WINDOWS 7

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам  ...имам един много голям проблем с биос-а не иска да се вкл без да исках му слойих парола и не ми излиза F2 нито F12 като се опитам да го вкл ми излзиза да написха паролата написвам я, а после става черен екран с черната лентичка отгоре и само натискам Ф2 и се опитва да го вкл като премигва в горния десен ъгъл и до там .....а направих стартирането на преинсталацията на WINDOWS 7 ot windows8 на вкл лаптопмарката на лаптопа е ASUS X52DГЛАВНАТА МИ ЦЕЛ БЕШЕ ДА ПРЕМИНА ОТ WINDOWS 8 na WINDOWS 7

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.Заглавие с главни букви, грешен раздел....А имаме и тема, закачена като "Важна" относно парилите на BIOS на лаптопи....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.