Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Задай въпрос на следващия / или - опознай другарчето.. /

Препоръчан отговор

добре, чичо Жоро, пак разля темата :yanim:

има ли някой в този форум, който ви привлича особено много?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

намирам  ръбове на предмети с пръстите на краката   а вие какво намирате 

Глей сега... На думи сичко е много красиво... Но същият този Левски не е правил сичко възможно за да попадне в ръцете на властта. Напротив! Работил е в условията на строга конспирация. Пазел се е. Изб

Боза обичам! Много! Просена, добре разредена, ферментирала, резлива, леко газирана и тънко сладняща наливна бозица, в летния пек ми идва дюшеш. Лошото е, че сегашната боза е тъпкана с консерванти, та

Публикувани изображения

да. Но няма да кажа кой :tongue2: и не е един/на

Как обичате да пазарувате? Ден за ден или по много и по фризера за по-голям период от време?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи дали ще си готвя храната за няколко дни или ще ме мързи. В повечето случаи си я купувам в Неделя, приготвям я за 4 дни, В Четвъртък пак пазаруване до Неделя и те така ....

Кой език ви е най-труден?

Редактирано от martiron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че съм пробвала да ги уча, но от слушането им, китайски и японски

Бихте ли се омъжили/оженили за чужденец/чужденка различен/на от вашата култура, език, раса, възпитание, среда ...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

Бихте ли се омъжили/оженили за чужденец/чужденка различен/на от вашата култура, език, раса, възпитание, среда ...?

Ами аз съм женен, но мисля че условието във въпроса (освен расата, която пък е без значение за мен в случая) противоречи на моята дефиниция за брак, така че отговорът е не. Т.е. преди да съм помислил за прекарване на остатъка от живота ми с някой, културата, езика, възпитанието и средата, в която живее, трябва да са станали до голяма степен и мои.

Пример за непреодолимо (За евентуален брак) за вас различие в тези (култура, език, раса, възпитание, среда) неща?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възпитание и култура. Нееволюиралите хора няма как да ме впечатлят

Какво е последното нещо, което сте изхвърлили и след това сте съжалявали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

викаш друго си е бели якички и вратовръзки,  и опери,  и кученца на каишки , и чепици за 3000 лв, и  гнило сирене, и миди, и черен хайвер, и шампанско, и тнт сеш се ... :D 

много съм пестелив и това което изхъвърлям е на цената на амбалажа,  тъй че няма за  какво да съжалявам .

така като се замисля едни дрехи те не бяха мои  на роднина ама не по модата и не много носени  ама имах възможност да ги взема  но не се сетих че мога да ги да ползвам и по друго  предназначение и взех само 2 чувала а можех да взема повече ,  но не съжалявам следващият път ще мисля повече- дърво- чиста дреха- метал- не се хвърлят .  човек се учи от грешките.

как се справяте с депресията 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:

браво! Колко информативен, искрен и интересен отговор!

Коства ми усилие справянето с Депресията, но с чай от мента, самонавиване с думички и мантри, тъпи комедии и ... четене на книги, някак си изплувам :)

Получавали ли сте някаква награда, грамота, медал ... признание официално?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2-ро място на турнир по шах когато бях 10-и клас

2-ро място на състезание по Гражданска Защита в 8-и клас

3-то място на турнир по Стрийтбол в гр. Русе през 2004-а година

Отлична оценка на обучение по спасяване на хора на пасажерски кораб

Отлична оценка на обучение по действие в стресова ситуация по време на бедствие на круизен кораб(това беше доста гадно)

Служител на месеца след подпомагането на пасажери след като ни удари урагана Санди на круизен кораб(всичките повръщаха)

Общо взето съм старателен човек :)

Въпроса остава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не и такива, с които да се гордея.

Какво предпочиташ - прост селянин или глезен гражданин?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

награда за примерен ученик без отсъстиве цяла година .

музикално отличие за  най- добро пеене сред момчетата- е как няма да спечеля като бяхме 3 кандидата а на другите гласове им бяха дрезгави от пубертета   още тогава  съм бил хитрец :clown:

работник на годината  без  пропуснат работен ден и без закъснение . 

////

аз предпочитам да съм прост селянин а

предпочитам другите да са глезени граждани

така животът е по- лесен

каква  течност   пиете лятото  най-много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айс кафе или сок от бъз, и биричка сомтаймс.

Често ли ходите на почивка извън България?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отскачаме до Гърция няколко пъти за по няколко дни в периода - април-октомври.

Нощувал ли си на плажа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, но под открито небе да.

А ти нощувал/а ли си под открито небе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намирам  ръбове на предмети с пръстите на краката  

а вие какво намирате 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Sleda написа:

Намирате ли често неща на улицата, докато си вървите?

Зависи къде! В Англия намирах доста често монети (другото ... не е толкова интересно), но откакто съм в България - не съм намирал (почти) нищо.

А вие?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, гледам си в краката, че много често падам...особено в подлези пред 200 човека и ни веднъж някой не се е втурнал да ми помогне или да ме пита Добре ли съм..не че има значение последното, само отблязвам какви сме бездушевни

--> Кога последно се напи и по какъв повод?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти към пил и то доста, но ... да се напия „качествено“ - така, че да не помня нищо... не се е случвало досега.

Същия въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

една мастика уж профилактично да изтрепя бацилите

и една глътка и после още е  една и станаха 20-30 глътки

и  като тръгнах да си лягам осъзнах че съм се напил

напиване малко над средното ми ниво .  по десетобалната система 7

върви ли ви всичко по план тази година

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам - всичко е по план. Отделен въпрос, че плана е - как да ме побъркат!
Но няма да успеят - от това повече ... няма накъде!

Правите ли си планове за дълъг период напред?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам план да натрупам 15 години стаж до  65 и да се пенсионирам сега съм  на 32 . ако не мога ще ходя по скандинавските държави да извърша престъпление   затворите им били като хотели .

а на вас какви са ви плановете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си правя вече планове за нищо, той живота всичко ми прецаква..тъй че няма смисъл.. Квото дойде..

--> Личност, на която се възхищаваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване