Премини към съдържанието
kris4o1993

Съвет относно покупка на геймърска клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте. Наскоро си сглобих готино настолно компютърче предназначено главно за игри и сега съм се насочил да си взимам някоя не много скъпа геймърска клавиатура. За момента съм се насочил към: Turbo-X Keyboard Gaming GK1-PRO. Бихте ли ми казали дали си заслужава? Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. :)

Поздрави, Крис.

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Редактирано от Brian Krzanich (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Написал съм каква точно търся в първия пост ама сигурно не си прочел: "Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. ". Благодаря за предложената на Logitech но не отговаря на това, което търся :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорил съм че тази фирма я представя само плесио и не съм и качествени нещата затова не бих рискувал . Вземи си нещо от доказан производител но ти си решаваш за какво ще си дадеш парите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно тая клавиатура можеш да я кръстиш  И Киро геймър сериес  защото е събрана от незнайно кой и е лепнато име по избор на Плесио. Ако ти се свидят  парите си вземи такава която не свети  . До сега светила ли ти  е клавиатурата че да  ти е зор толкова. Хубава клавиатура от доказан във  времето производител струва над 100 лева и ти това много добре го знаеш и си го видял . Гледай да ти е удобно да я ползваш и да не ти уморява ръцете а гъзарията със светенето  е последна грижа  ако питаш мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата на CM storm MB24 е хубава но не знам дали я предлагат самостоятелно в България, но ако си търсиш и мишка погледни в gaminggear.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си закупих SHARKOON SKILLER - много е удобна ,голяма и красива :) Но за жалост ми се падна дефектна бройка и вмомента съм я пратил за замяна (не и хващаше едната стрелка)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от vankata4
      Здравейте, таа на кратко - опитвайки се да си сложа клавиатурата на s4 с цифричките си изтрих default - натата.... Някфи идеи как да си я върна(изтегля) или да си сложа клавиатурата на s4? 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.