Премини към съдържанието
kris4o1993

Съвет относно покупка на геймърска клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте. Наскоро си сглобих готино настолно компютърче предназначено главно за игри и сега съм се насочил да си взимам някоя не много скъпа геймърска клавиатура. За момента съм се насочил към: Turbo-X Keyboard Gaming GK1-PRO. Бихте ли ми казали дали си заслужава? Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. :)

Поздрави, Крис.

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако търсиш качество Лоджитек е най - доброто според мен :), но и тази не изглежда зле 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Редактирано от Brian Krzanich (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Написал съм каква точно търся в първия пост ама сигурно не си прочел: "Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. ". Благодаря за предложената на Logitech но не отговаря на това, което търся :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорил съм че тази фирма я представя само плесио и не съм и качествени нещата затова не бих рискувал . Вземи си нещо от доказан производител но ти си решаваш за какво ще си дадеш парите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно тая клавиатура можеш да я кръстиш  И Киро геймър сериес  защото е събрана от незнайно кой и е лепнато име по избор на Плесио. Ако ти се свидят  парите си вземи такава която не свети  . До сега светила ли ти  е клавиатурата че да  ти е зор толкова. Хубава клавиатура от доказан във  времето производител струва над 100 лева и ти това много добре го знаеш и си го видял . Гледай да ти е удобно да я ползваш и да не ти уморява ръцете а гъзарията със светенето  е последна грижа  ако питаш мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси клавиатура на SAITEK/MAD CATZ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата на CM storm MB24 е хубава но не знам дали я предлагат самостоятелно в България, но ако си търсиш и мишка погледни в gaminggear.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си закупих SHARKOON SKILLER - много е удобна ,голяма и красива :) Но за жалост ми се падна дефектна бройка и вмомента съм я пратил за замяна (не и хващаше едната стрелка)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.