Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kris4o1993

Съвет относно покупка на геймърска клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте. Наскоро си сглобих готино настолно компютърче предназначено главно за игри и сега съм се насочил да си взимам някоя не много скъпа геймърска клавиатура. За момента съм се насочил към: Turbo-X Keyboard Gaming GK1-PRO. Бихте ли ми казали дали си заслужава? Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. :)

Поздрави, Крис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако търсиш качество Лоджитек е най - доброто според мен :), но и тази не изглежда зле 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой от вас не разбира от периферия за да предлага такива предложения . Кажете колко може да отделите максимум защото тази turbo x правят и компютри и лаптопи само в plesi се продава и не са много качествени? И не се гледа по външен вид а да ти е удобна за ползване .http://www.gaminggear.bg/logitech-gaming-keyboard-g103

Написал съм каква точно търся в първия пост ама сигурно не си прочел: "Аз търся клавиатура до макс 60 лева, светеща + функционални бутони. ". Благодаря за предложената на Logitech но не отговаря на това, което търся :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорил съм че тази фирма я представя само плесио и не съм и качествени нещата затова не бих рискувал . Вземи си нещо от доказан производител но ти си решаваш за какво ще си дадеш парите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно тая клавиатура можеш да я кръстиш  И Киро геймър сериес  защото е събрана от незнайно кой и е лепнато име по избор на Плесио. Ако ти се свидят  парите си вземи такава която не свети  . До сега светила ли ти  е клавиатурата че да  ти е зор толкова. Хубава клавиатура от доказан във  времето производител струва над 100 лева и ти това много добре го знаеш и си го видял . Гледай да ти е удобно да я ползваш и да не ти уморява ръцете а гъзарията със светенето  е последна грижа  ако питаш мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси клавиатура на SAITEK/MAD CATZ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата на CM storm MB24 е хубава но не знам дали я предлагат самостоятелно в България, но ако си търсиш и мишка погледни в gaminggear.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си закупих SHARKOON SKILLER - много е удобна ,голяма и красива :) Но за жалост ми се падна дефектна бройка и вмомента съм я пратил за замяна (не и хващаше едната стрелка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте, Честита Коледа на всички . Искам да отправя запитване този модел видео карта за лаптоп  Intel HD Graphics 4000 достатъчно мощна ли е , за де се играят актуални игри на нея на прилична резолюция  и също така можели ли да поддържа тежки програми  ?  Благодаря 

• от Георги Ламбов
      Всичко започна един ден. Включвам компютъра за да поиграя. Вече започвам да играя и разбирам че клавиатурата не работи но свети. В първия момент си мислих че се развалила. Шремахнах я от компютъра и го рестартирах. След премахването на клавиатурата при зареждането на Windows започва да пищи за 5 секунди и ми излизат тези неща на екрана но когато е с клавиатура не ми излизат. Купих си нова но  тя свети и като тръгна да я използван не реагира.Според вас какво е. 

• от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.