Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро имам проблем с двете програми не ми позволявя да сваля драйверите след сканиране показва ми exceptions details 55196503 the underlying connection was closed an unexpected error моля ако може някой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е да не ползвате подобни програми, тъй като не правят друго освен да вредят на ОС.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да използвате подобни програми ? Липса на драйвер ,и Ви е невъзможно да го намерите ? Искате да обновите вече инсталирани драйвери , и не Ви се занимава да търсите по сайтове последните им версии ? Просто сте видял въпросните програми , прочел сте това-онова за тях в рекламните им карета , и сте решил че ще ги използвате ? Тези въпроси Ви ги задаван , не за да получа отговор , а за да ги зададете на себе си , и да си отговорите сам на тях .

Съвета ми е да премахнете въпросните програми на мига .Използвайте инструменти за почистване след това от рода на CCleaner( ако не знаете да работите с програмата , разгледайте я внимателно ) . Ако искате да инсталирате или обновите драйвер , това се прави със посещение на официалния сайт на производителя на съответния хардуер, и изтегляне на търсения драйвер . Да , може да ви отнеме известно време , но проблеми като тези свързани със използването на програми от този сорт като тези който са споменати от Вас , са изключени .

Успех Ви желая .

По отношение на това което Ви " показва " има безкрайно много информация . Те е свързана с проблеми със забавянето на връзката Ви в интернет по отношение на времето за изчакване за свързване във вашия случай с така наречените "хранилища за данни " Това са точно онези база данни, с който се опитват да се свържат използваните от Вас програми . Просто времето за връзка изтича и се получава това съобщение . Такива програми понякога могат да доведат до повреда на ОС със всевъзможите си изтегляния на неща , абсолютно ненужни на системата , който влизат в конфликти с драйвери , правят промени в регистрите и знайни и незнайни отпечатки къде ли не .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програми са удобни, когато за първи път се инсталират драйвери, които не може да намериш(поне при мен е така) Аз използвам Driver Detective (програмата обаче е платена, но за мен си заслужава парите). След това обаче се премахват или им се забранява обновление на драйверите, защото "омазват" цялата система. Още повече, че във форума всеки колега, ще може да ти даде линк за проблемен драйвер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програми са удобни, когато за първи път се инсталират драйвери, които не може да намериш(поне при мен е така) Аз използвам Driver Detective (програмата обаче е платена, но за мен си заслужава парите). След това обаче се премахват или им се забранява обновление на драйверите, защото "омазват" цялата система. Още повече, че във форума всеки колега, ще може да ти даде линк за проблемен драйвер.

Прав си колега Emo , само и единствено ако драйвера е толкова ''неоткриваем " би трябвало да се използват такива програми и веднага след това , както си казал - премахване .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си колега Emo , само и единствено ако драйвера е толкова ''неоткриваем " би трябвало да се използват такива програми и веднага след това , както си казал - премахване .

Случва се да използвам Driver Detective при някоя по стара конфигурация, където от сайта на производителя са премахнали драйверите или пък в момента линка към тези драйвери не работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случва се да използвам Driver Detective при някоя по стара конфигурация, където от сайта на производителя са премахнали драйверите или пък в момента линка към тези драйвери не работи.

Абсолютно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.