Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

От снощи незнайно защо скайп процеса ми почна да си вдига процентите от 40% до 100%, като не пада под 40% и когато пиша до някои абонати съобщенията ми не ги доставя. Пробвах с преинсталация на скайп, рестартиране/изключване на компютъра, сканиране за вируси, оставих дори и процесора да си почине няколко часа, но така и проблема не иска да се оправи. Приятел ми каза, че с по-стара версия на скайп проблема ще се оправи, но аз искам да си запазя сегашната (най-новата) и би трябвало да има разрешение на проблема и като цяло защо идва този проблем. Процесите ми ги вдига само, като се впиша в скайп и самия скайп почва да ми забива на моменти. Операционната система ми е Windows 7. Някакви идеи ?

Редактирано от NCSMike (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи незнайно защо скайп процеса ми почна да си вдига процентите от 40% до 100%, като не пада под 40% и когато пиша до някои абонати съобщенията ми не ги доставя. Пробвах с преинсталация на скайп, рестартиране/изключване на компютъра, сканиране за вируси, оставих дори и процесора да си почине няколко часа, но така и проблема не иска да се оправи. Приятел ми каза, че с по-стара версия на скайп проблема ще се оправи, но аз искам да си запазя сегашната (най-новата) и би трябвало да има разрешение на проблема и като цяло защо идва този проблем. Процесите ми ги вдига само, като се впиша в скайп и самия скайп почва да ми забива на моменти. Операционната система ми е Windows 7. Някакви идеи ?

Хубаво искаш да запазиш новата версия,но сам виждаш,че не върви при теб.Новите версии стават все по-тежки за системите и искат по-големи ресурси.Какъв ти е компютъра?Какви му са данните?Да не би да е слабичък?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с най-новата версия на която и да е програма идват и по-големите изисквания към хардуера . Това рефлектира обезателно и върху натоварването на същия този хардуер ,поради новите добавени функционалности , опции и т.н в новите версии на програмите . Това с пълна сила се отнася и за Skype.

До преди за забележите това натоварване с каква версия на програмата бяхте ?

Каква е конфигурацията на машината в частта си процесор и рам ?

Ако отговорите на поставените въпроси ще е получите от мен и колегите и по-конкретни отговори по проблема Ви .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм с тази версия повече от няколко седмици и никога не ми е товарила процесора. Изведнъж снощи незнайно защо почна да прави така. Колкото до параметрите, те са:

С лаптоп съм, MSI Notebook VR610

Процесор: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-55   1.80 GHz

RAM: 2,00 GB (1,75 GB използваеми)

Видеокарта: ATI x1270

Операционна система: Windows 7 Ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил си с тази версия , но не се знае при инсталацията какво си правил , ако си разрешил инсталирането на разни плъгини , на разни добавки за Facebook ,и какви ли не други там дивотии , то им е дошло времето да се "самонабутат " образно казано и ето ти резултата - натоварен процесор, вероятни по-високи температури , по голямо количество използвана рам .

П.П . Защо на тази "гърчава" машина си сложил последната версия на Win7 ??? Остава да е инсталирана и  х 64 битова версия .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм с тази версия повече от няколко седмици и никога не ми е товарила процесора. Изведнъж снощи незнайно защо почна да прави така.

За няколко седмици,с тези слаби данни които имаш на компютъра,ако обновяваш всичко,не само скайпа ще се задъха!Сегашните програми са доста тежки.Трябва да избираш по-леки програми и по стари версии за тях!Всичко,което не ти е нужно в компютъра,да го деинсталираш,защото така се увеличават работещите процеси.Резултатът сам го виждаш.Все едно с трабантче,да теглиш фургон и да питаш,защо не тръгва...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.