Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден , един познат си купи таблет , първите 2,3 седмици много добре си работеше таблета , но спря след като пробва да го стартира стигна до ANDROID зареждането и така , имаше едно копченце отгоре за рестарт уш , натиснахме го нищо. Таблета е китайски и мисля че марката му е  

FlashTab D1: Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich Tablet 

Занесе го до сервиза , взеха му го с продължителност на 2 месеца го върнаха и казаха че не работели с китайски , затова ни писна и реших да пиша тук дали има някакви предложения или е за хвърляне?

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза просто не им се занимава, да ти оправят проблема, защото не могат да ти дадат гаранция дали ще работи коректно след това. Трябва да се направи преинсталация отново чрез дата карта. Ето ти примерен линк. Има и клипчета в youtube.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този таблет няма ли гаранция? Ако има такава, в орторизиран сервиз, са длъжни да го оправят, без значение дали е китайски или е правен на луната. Ако не могат да го оправят, най-малкото ще трябва да ти дадат документ за рекламация и в магазина да ти го сменят или да ти върнат парите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза просто не им се занимава, да ти оправят проблема, защото не могат да ти дадат гаранция дали ще работи коректно след това. Трябва да се направи преинсталация отново чрез дата карта. Ето ти примерен линк. Има и клипчета в youtube.

Тази дата карта , къде мога да я намеря някъде в таблета ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова не се препоръчват подобни китайски изпълнения - не се знае кога ще спре да работи и как стои въпроса с гаранцията и отремонтирането.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова не се препоръчват подобни китайски изпълнения - не се знае кога ще спре да работи и как стои въпроса с гаранцията и отремонтирането.

Да , така е... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... имаше едно копченце отгоре за рестарт уш , натиснахме го нищо. ...

М/би не сте го натиснали както трябва... Например, обикновено се натиска за малко по-продължително време, примерно 5 секунди, при изключен таблет. Другото е, както ти казаха, преинсталация. Най-вероятно проблема е софтуерен и най-добре би било преди да го дадете на сервиз, където да ти го държат 2 месеца без нищо да направят, да изпробваш горното. Таблета най-вероятно има слот за MicroSD, това се има предвид. Там от където е взет, там трябва да си търсиш гаранцията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази дата карта , къде мога да я намеря някъде в таблета ли? 

Не, това си е обикновена дата карта. Ако нямаш трябва да си купиш и да следваш стъпките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, това си е обикновена дата карта. Ако нямаш трябва да си купиш и да следваш стъпките.

Ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , направих това но от този сайт има линкове за таблети , а този на приятелят ми е някакъв китайски и не му пише името , кое от всичките да сваля? знам че е q.c.7 tablet само 

Tablet Model   Download Link Notes  1) BSNL Penta Tablet ( All Models)        Download See detail instruction here  2) Domo Slate ( All Models)        Download  See instruction video here  3) Micromax Funbook Talk P350        Download See instruction video here  4) Micromax P300        Download -  5) Micromax P275  Download -  6) Micromax P255  Download  See instruction video here  7) HCL Me U1  Download  See instruction here ( Above mentioned method will not work with HCL Tab)  8) UbiSlate 7C+        Download See Working Video here ТОВА Е КОЕ ДА ЗАПИША В КАРТАТА.

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , направих това но от този сайт има линкове за таблети , а този на приятелят ми е някакъв китайски и не му пише името , кое от всичките да сваля? знам че е q.c.7 tablet само 

Tablet Model   Download Link Notes  1) BSNL Penta Tablet ( All Models)        Download See detail instruction here  2) Domo Slate ( All Models)        Download  See instruction video here  3) Micromax Funbook Talk P350        Download See instruction video here  4) Micromax P300        Download -  5) Micromax P275  Download -  6) Micromax P255  Download  See instruction video here  7) HCL Me U1  Download  See instruction here ( Above mentioned method will not work with HCL Tab)  8) UbiSlate 7C+        Download See Working Video here ТОВА Е КОЕ ДА ЗАПИША В КАРТАТА.

Това е примерен сайт. Трябва за твоя модел да си запишеш на ДАТА картата ISO файл с Android 4.0.3 и от там да направиш инсталация отново. Утре ще видя точно, кое и как се прави и ще ти пиша, ако не си се оправил.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е примерен сайт. Трябва за твоя модел да си запишеш на ДАТА картата ISO файл с Android 4.0.3 и от там да направиш инсталация отново. Утре ще видя точно, кое и как се прави и ще ти пиша, ако не си се оправил.

Оправих се , мерси иначе за помоща.! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.