Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Харесал съм си Нексус 5,но искам да разбера дали това е най-доброто за парите си,защото гледах сравнение между нексуса и самсунг С4 и почти по всичко бяха еднакви. Споделете мнения и съвети,какви проблеми може би да имам,предимства и т..н. Ако го взема от чужбина бих ли могъл да му инсталирам български андроид? Това,че е само с 16ГБ памет ще е проблем ли?

Редактирано от clanK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти еднакви са. Процесорът на нексуса е по-добър, самсунга има по-добра камера (поне на хартия), другата разлика е батерията (2300 мАч за LG и 2600 за Samsung).А и мисля, че и С4 е малко по-скъп.Ако ти трябва телефон с различни глезотийки, взимай С4. Избираш между различни глезотийки и сигурен ъпдейт на версията на андроид. А и Nexus идва с киткат!ПП: Щях да забравя, че нексус няма слот за карта. Лично за мен 16 гиги са предостатъчни :)

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нексуса е при мен от 2 седмици и съм много доволен! Страхотен телефон! :):whist:

По-добрия избор.

Със здраве да си го ползваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.