Премини към съдържанието
Васил Москов

Проблем с видео карта AMD Sapphire 7700-компютърът зависва

Препоръчан отговор

Добър ден на всички. Имам проблем с видео карта AMD Sapphire 7700. Много пъти ми забива компютъра и се показва т.н. blue screen of death, където ми показва грешка свързана с картата и започва dumping of phisical memory. Ако някой знае какъв е проблема моля да удари едно рамо. Мерси предварително.

Редактирано от Васил Москов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Смени си заглавието, защото ще ти се изтрие темата.

2. Покажи точно каква грешка ти дава при син екран, за да видим дали проблема е от видеокартата или от рам паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да я запиша следващия път когато стане.

Смени си заглавието, втори човек ти казва, защото ще пишеш нова тема. Пробвай да актуализираш Catalyst-а (драйвера за видеото).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най-новия драйвер съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е по-скоро проблем с процесора .  Направи си "огромния" труд да напишеш кода на грешката в търсачката . Има огромно количество информация за твоя проблем . Има клипове , помагала , какво ли не .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено ми показва да си купя FixMyPC за 30-40$ и се предполага, че ще го оправи

Пробвайте да качите минидъпм файловете да ги видим - тука се намират: C:WindowsMinidump - авхивирате и качвате, от къде сте сигурен, че грешката е във видео картата, като само давате номера на грешката... Или сваляте whocrashed и казвате точните данни на грешките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип не разбирам въобще и се надявах да получа помощ тук. Ще се опитам да сложа дъмп файловете. Грешката преписах директно от десктопа когато компютъра крашна.

Редактирано от Васил Москов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип не разбирам въобще и се надявах да получа помощ тук. Ще се опитам да сложа дъмп файловете. Грешката преписах директно от десктопа когато компютъра крашна.

Разбирам ви, но по принцип тази грешка може да води към доста неща, затова трябват дъмп файловете. В някои форуми тази грешка води до дефектирал процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора може да не е дефектирал , а просто да се претоварва в дадените моменти ,даже и от некоректно работещо видео .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрахме се с момчето на лични да кача от негово име нещата, да се погледнат и от други колеги:

1. Минидъмп

2. Whocrashed

На мен ми изглежда на прегряване/то така си и пише де/, към автора на темата:

да опишете конфигурацията, кога, дали е чистена, проверка на температури - HWinfo - може да свелите и на сензори да публикувате снимка на температурите, при стартиране и при натоварен компютър. 32 или 64 битова версия според вашата ОС. Свалетете и Ccleaner - почистете ненужните неща от браузърите, в графата инструменти - стартиране направете снимка на стартиращите процеси на ОС. 

Едната грешка е за драйвери на видеото, с коя версия сте?

Редактирано от bluelight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най-новите драйвери на АТИ 13.9 и качих 2 снимки при натоварен и не натоварен компютър (или поне предполагам, че съм го направил правилно)

С най-новите драйвери на АТИ 13.9 и качих 2 снимки при натоварен и не натоварен компютър (или поне предполагам, че съм го направил правилно)post-344910-0-57691300-1387802123_thumb.post-344910-0-92708400-1387802132_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най-новите драйвери на АТИ 13.9 и качих 2 снимки при натоварен и не натоварен компютър (или поне предполагам, че съм го направил правилно)

С най-новите драйвери на АТИ 13.9 и качих 2 снимки при натоварен и не натоварен компютър (или поне предполагам, че съм го направил правилно)Публикувано изображениеHwin.pngПубликувано изображениеHwin 2.png

Отзад, като затворите този прозорец има един бутон - sensors - от него снимки натоварен и не натоварен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.