Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Докато работя с лаптопа от време на време се чува някакво тихо щракане, или незнам как да го обясня все едно някой цъка с език, което започва да ме притеснява. Един човек ми каза, че било от хард диска, дали наистина е от това, и какво мога да направя? Лаптопа е в гаранция :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е в гаранция,не можеш да поправяш нищо.Просто отиваш в магазина,от който си го купил и задаваш там същия въпрос.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да си оправиш заглавието...2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си тестваш хард диска за лоши сектори или за грешки с HD Tune, ето и линк за сваляне :

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=210

Ако програмата не покаже нищо няма за какво да се плашиш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди малко го сканирах всичко излезе зелено, но все пак ме притеснява тихото щракане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди малко го сканирах всичко излезе зелено, но все пак ме притеснява тихото щракане.

Втори път, няма ли да си оправите заглавието?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.