Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Когато играя Фифа и ми е нужно да натискам няколко копчета едновременно, но лаптопа ме ограничава до 2-3, което е голям проблем.. Лаптопа е Dell 3537 и има ли начин това да се оправи? На Асуса го няма този проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри като Фифа особено новите версии не е добре да се играят на лаптоп. Тежки са и след време копчетата няма да са ти проблем, а повредения от прегряване лаптоп.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато играя Фифа и ми е нужно да натискам няколко копчета едновременно, но лаптопа ме ограничава до 2-3, което е голям проблем.. Лаптопа е Dell 3537 и има ли начин това да се оправи? На Асуса го няма този проблем..

Спри да играеш на лаптопа каквито и да са игри, ако искаш да имаш лаптоп... Е, освен ако не си платил 1900+ лв за самият лаптоп, тогава ОК.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, освен ако не си платил 1900+ лв за самият лаптоп, тогава ОК.

Да счупи лаптоп за 2000 лева от игри не е ли по-лошо от колкото да счупи бюджетен лаптоп от игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да счупи лаптоп за 2000 лева от игри не е ли по-лошо от колкото да счупи бюджетен лаптоп от игри?

Ако е за 2000 лв, то няма да го счупи от игри :)Има си специални серии, като ROG на Asus, абревиатурата значи Republic Of Gamers, и тези лаптопи са създадени с тази идея и цел, да се играе на тях. И за това охлаждането им е предвидено за тази цел, компонентите, всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, стига сте разсъждавали върху други неща.. Питам ви конкретни неща и очаквам помощ, защото не мога да се справя..

Редактирано от An7u (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, стига сте разсъждавали върху други неща.

Не разбирам какви други неща обсъждаме? Всичко е свързано, но просто не виждаш връзката.

Виж тук http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2021479

и си направи изводите защо аджеба не може на вероятно евтин лаптоп с най евтината и калпава клавиатура да се натиснат повече от 3 копчета?

Купи си геймърска конфигурация с клавиатура за игри(има специални за целта) и тогава би трябвало да можеш да натиснеш дори 5,6 бутона наведнъж. На лаптоп не се играят игри. Просто машината не е пригодена за игри, особено от ранга на Fifa с толкова много контроли и тежки графики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е проблема да си купиш контролер и да я играеш като хората?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цена от 1400 лв малка ли ви се вижда за лаптоп ?? Като почнете да давате такива умни съвети.. Питам за точни и конкретни неща и очаквам адекватни отговори, а не да ми развивате теориите на Айнщайн,, Имам контролел, но просто съм свикнал да играя с клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много клавиатури имат такава лимитация, но при всеки модел е различна зоната, в която се проявява. Проверете за ъпдейт на Bios или следете за такъв. При адресиране във форума на Dell и известна доза търпение може и да изчистят този дискомфорт във Вашият случай с пускане на нова ревизия Bios.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.